84 فقره تصادف طی48ساعت گذشته در استان/174نفر مصدوم شدند – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

84 فقره تصادف طی48ساعت گذشته در استان/174نفر مصدوم شدند - خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اسخاج، محمد امین نیکویی نژاد ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: کارکنان اورژانس 115 با تمام توان خود در پایگاه های شهری و جاده ای استان حضور دارند.

وی بیان داشت: 61 درصد ماموریت ها مربوط به حوزه بویراحمد و دنا است و عواملی همچون خواب آلودگی، سرعت و سبقت غیرمجاز، عدم توجه به فاصله طولی، عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و بی توجهی به هشدارها در جاده های مختلف به ویژه گردنه ها، عامل اصلی این تصادفات است.

نیکویی نژاد تصریح کرد: پایگاه های اورژانس 115 در آماده باش کامل هستند و در 8 ساعت گذشته، 908 تماس دریافتی داشتیم که از این تعداد، 166 تماس منجر به اعزام آمبولانس شد.

وی افزود: در این مدت، 174 مصدوم حوادث ترافیکی خدمات اورژانسی درمانی در یافت کردند.

نیکویی نژاد با بیان اینکه انحراف 405 در محور یاسوج اصفهان، شش مصدوم داشت، گفت: برخورد پژو 405 و تیبا در روستای عزیزی لوداب نیز پنج مصدوم داشت.

وی تصریح کرد: واژگونی یک دستگاه نیسان در برد پهن زیلایی نیز پنج مصدوم داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "84 فقره تصادف طی48ساعت گذشته در استان/174نفر مصدوم شدند – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "84 فقره تصادف طی48ساعت گذشته در استان/174نفر مصدوم شدند – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.