6 سطح بندی برای اکوسیستم نوآوری جهان

6 سطح بندی برای اکوسیستم نوآوری جهان

رییس پارک فناوری پردیس با اشاره به 6 سطح بندی اکوسیستم های نوآوری در دنیا گفت: جایزه مصطفی (ص)، المپیک فناوری و شبکه تبادل فناوری به عنوان مجموعه ای از رویدادهای بین المللی هستند که به آنها می پردازیم.

به گزارش اسخاج، مهدی صفاری نیا  در آیین افتتاحیه رویداد اینوتکس 2024، اظهار کرد: در سطح بندی اکوسیستم نوآوری در جهان 6 شاخص مهم مطرح است که نخستین آن وضعیت استعدادها و نیروی انسانی است که شامل دانشجویان و فارغ التحصیلان می شود.

وی دوم سطح اکوسیستم ها را دانش فنی و دسترسی به دانش فنی در  مناطق عنوان کرد و یادآور شد: سطح سوم میزان امکان دسترس پذیری اعضای اکوسیستم نوآوری به بازار و سطح چهارم چگونگی تامین مالی و سطح پنجم عملکرد و ارزش اقتصادی زیست بوم تعریف شده است.

صفاری نیا سطح ششم را شبکه های ارتباطی فعال در زیست بوم عنوان کرد و ادامه داد: شبکه های ارتباطی برای استارت آپ ها، سرمایه گذاری و هم افزایی را به دنبال دارد. هرچقدر شاخص ها و دسترسی پذیری مناطق به صنایع بالاتر باشد، آن زیست بوم فعال تر است.

رییس پارک فناوری پردیس گفت: صدها شرکت فناور در اینوتکس 2024 این زمینه را فراهم می کنند تا اعضا به همکاری های داخلی و خارجی دسترسی پیدا کنند.

وی گفت: جایزه مصطفی (ص)، المپیک فناوری و شبکه تبادل فناوری به عنوان مجموعه ای از رویدادهای بین المللی است که به آنها می پردازیم.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "6 سطح بندی برای اکوسیستم نوآوری جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "6 سطح بندی برای اکوسیستم نوآوری جهان"، کلیک کنید.