238 طرح وزارت نفت در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

238 طرح وزارت نفت در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید - خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اسخاج، بابک دارابی ظهر شنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در مجموع در استان کهگیلویه و بویراحمد 336 پروژه عمرانی و اقتصادی از محل مسوولیت های اجتماعی وزارت نفت تعریف شده است.

وی بیان داشت: در سال جاری از محل مسوولیت های اجتماعی نفت، سهم اعتبارات کهگیلویه و بویراحمد 30 هزار میلیارد ریال است که با برنامه ریزی به پروژه های مشخص شده تخصیص داده خواهد شد.

دارابی افزود: اولویت تخصیص اعتبارات در حوزه طرح های آبرسانی، آموزش، بهداشت، راه روستایی و ورزش و جوانان است و طی دو سال گذشته، 238 مورد از این طرح ها به بهره برداری رسیده است.

دارابی با بیان اینکه 336 طرح در قالب مصوبات سفر رییس جمهور با اعتبار شش هزار و 200 میلیارد ریال در این استان آغاز شد، گفت: این طرح ها شامل 138 طرح عمران روستایی، 78 طرح ورزشی، 52 طرح آموزشی، 25 طرح آبرسانی، 15 طرح در حوزه راه، 13 پروژه بهداشتی و 15 پروژه در دیگر بخش ها است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "238 طرح وزارت نفت در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "238 طرح وزارت نفت در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.