یک ماجرای عاشقانه در وسط کودتای 28 مرداد

یک ماجرای عاشقانه در وسط کودتای 28 مرداد

به گزارش خبرگزاری اسخاج، کنسرت نمایش «کوچه عاشقی»، به کارگردانی و نویسندگی سیدجلال الدین درّی از روز جمعه_ 18 خرداد ماه_ ساعت 20 در تالار ایوان عطار کاخ سعدآباد، به روی صحنه خواهد رفت.

درّی، بعد از تجربه موفق کنسرت نمایش «قصه ترانه های ماندگار» و«کافه عاشقی»، این بار قصه عاشقانه دیگری را با امیرحسین آرمان، امیرکاوه آهنین جان، صدف بهشتی، حمیدرضا ترکاشوند، سمیرا حسینی،محیا دهقانی، آناهیتا دری،پریسا روزبهانی، محسن سلیمانی، فرداد صفاخو، بهزاد عبدی، سولماز غنی، الهام کرمی، محمدرضا مالکی، حسین میرزاییان روایت خواهد کرد؛ تا از دل قصه ها عشق را به تصویر کشند.

حمیدرضا ترکاشوند علاوه بر بازیگری به همراه فایضه کامیاب، هیوا سیفی زاده و پگاه حاج محمدی خوانندگی این کنسرت نمایش را نیز برعهده دارد.

کوچه عاشقی، روایت زندگی دختری است به نام مهتاب که عاشق خواننده و بازیگر تماشاخانه فردوسی است که روز 28 مرداد سال 32به قتل می رسد. کمیسر وجاهت و دستیارش ممسنی مسیول پیگیری هستند؛ اما در «کوچه عاشقی» همه عاشق می شوند و…

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک ماجرای عاشقانه در وسط کودتای 28 مرداد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک ماجرای عاشقانه در وسط کودتای 28 مرداد"، کلیک کنید.