گلزن 20 ساله مهاجم اول میلان در فصل بعد می شود؟

گلزن 20 ساله مهاجم اول میلان در فصل بعد می شود؟

مهاجم 20 ساله لایپزیگ، گزینه اول جانشینی اولیویه ژیرو در میلان است.

به گزارش اسخاج، میلان تصمیم گرفته است روی بنجامین ششکو، مهاجم لایپزیگ سرمایه گذاری کند و این بازیکن 20 ساله اسلوونیایی می تواند به گران ترین خرید تاریخ روسونری تبدیل شود.

میلان در تابستان به یک مهاجم جدید نیاز دارد چون اولیویه ژیرو تصمیم گرفته است در پایان قراردادش، میلان را ترک کند تا راهی لس آنجلس شود.  

ششکو در این فصل در 40 بازی، 16 گل زده و 2 پاس گل داده است.

میلان امیدوار است بتواند از طریق نوآ اوکافور هم تیمی پیشین ششکو در سالزبورگ، این بازیکن را متقاعد به پوشیدن پیراهن میلان کند.  

ژیروی 37 ساله به دوست و هم تیمی سابقش هوگو لوریس خواهد پیوست که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی قبل راهی لیگ آمریکا شد. او بعد از حضور در لیگ فرانسه، به لیگ برتر انگلیس رفت و ابتدا با آرسنال سه قهرمانی در جام حذفی را به دست آورد و سپس به چلسی پیوست؛ جایی که لیگ قهرمانان، لیگ اروپا و جام حذفی را بالای سر برد. مهاجم فرانسوی سال 2021 به میلان پیوست و در اولین فصلش قهرمان سری آ شد.

ژیرو در سطح باشگاهی درخشان ظاهر شده و 276 گل در تیم های مختلف به ثمر رسانده است و از تابستان در لیگ آمریکا خواهد بود.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گلزن 20 ساله مهاجم اول میلان در فصل بعد می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گلزن 20 ساله مهاجم اول میلان در فصل بعد می شود؟"، کلیک کنید.