کشف 18 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرز پاوه

کشف 18 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرز پاوه

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از برخورد قاطعانه مرزبانان با قاچاقچیان و کشف 18 میلیارد ریال کالای قاچاق در ارتفاعات مرزی شهرستان پاوه خبر داد.

به گزارش اسخاج به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار کیاست سپهری در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای طرح انسداد مرز و جلوگیری از ورود و خروج کالای قاچاق، مرزبانان هنگ مرزی “پاوه” توانستند طی چند عملیات دقیق و منسجم، توفیقات چشمگیری را کسب و مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق را کشف کنند.

وی بیان داشت: مرزبانان در این عملیات ها موفق به توقیف و کشف تعداد 79 هزار نخ انواع سیگار قاچاق، یک هزار و 950 بسته توتون 50 گرمی، 30 دستگاه اقلام ضد فرهنگی، 8 حلب 5 کیلویی روغن نباتی، یک هزار و 757 متر پارچه، 2 دستگاه مایکروفر، 27 قلم لوازم برقی صنعتی، 10 دستگاه ابزار آلات غیربرقی، 24 قلم قطعات یدکی خودرو، 140 ثوب انواع البسه و 2 راس دواب شدند.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه با اشاره به دستگیری 2 نفر قاچاقچی و توقیف 2 دستگاه خودرو، اظهار کرد: بر اساس نظر کارشناسان ارزش اقلام کشف شده 18 میلیارد ریال برآورد شده است.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 18 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرز پاوه" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 18 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرز پاوه"، کلیک کنید.