کشف 1.6 تن چوب قاچاق تاغ در شاهرود

کشف 1.6 تن چوب قاچاق تاغ در شاهرود

اسخاج/سمنان فرمانده انتظامی شاهرود از کشف یک تن و 600 کیلو گرم چوب تاغ قاچاق توسط ماموران کلانتری 14 رویان و پاسگاه دستجرد این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علیرضا شایینی 17 اردیبهشت ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای برخورد با قاچاق منابع طبیعی ماموران کلانتری 14 رویان و پاسگاه انتظامی دستجرد با اشرافیت اطلاعاتی در جریان حمل مقادیری چوب قاچاق توسط یک دستگاه خودروی وانت نیسان قرار گرفتند که بلافاصله وارد عمل شدند. 

وی به شناسایی خودروی نیسان در یکی از محورهای شهرستان توسط پلیس اشاره و اضافه کرد: ماموران کلانتری 14 رویان در بازرسی از خودرو 600 کیلوگرم چوب تاغ قاچاق را کشف کردند. 

سرهنگ شایینی در ادامه از شناسایی و کشف یک تن دپوی چوب های تاغ توسط پاسگاه انتظامی دستجرد خبر داد و اظهار کرد: ارزش ریالی محموله های کشف شده توسط کارشناسان امر یک میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شاهرود خاطرنشان کرد: در این راستا 2 نفر دستگیر و با هماهنگی های لازم چوبهای تاغ به اداره منابع طبیعی تحویل و متهمان با تکمیل پرونده راهی دادسرا شدند.

وی همچنین از دستگیری سارقان سیم و کابل در شاهرود خبر داد و افزود: سه نفر سارق سابقه دار و دارای اعتیاد شدید به مواد مخدر که غیربومی بودند، اقدام به سرقت سیم و کابل در جنوب شاهرود داشتند که با هوشیاری ماموران کلانتری 12بسیج شاهرود دستگیر و تحویل قانون شدند. 

فرمانده انتظامی شاهرود گفت: یکی از ترفندهای این سارقان جاسازی کابل های برق در درب خودرو بوده است. 

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 1.6 تن چوب قاچاق تاغ در شاهرود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 1.6 تن چوب قاچاق تاغ در شاهرود"، کلیک کنید.