کانون چوگان ایران، قهرمان جام میخک

کانون چوگان ایران، قهرمان جام میخک

به گزارش خبرگزاری اسخاج؛ در پایان هفته بیستم لیگ ملی چوگان، همزمان با دهه مبارک فجر تیم کانون چوگان ایران توانست با پیروزی بر رقبای خود به مقام قهرمانی این جام برسد. صبح امروز فینال لیگ ملی چوگان جام میخک بین دوتیم کانون چوگان ایران و رخش چالش به میزبانی باشگاه شهدا برگزار شد.

حدیثه سلطانی، نفیسه باختر، مرجان ایزدی ، گلنار هاشمی بازیکنان تیم کانون چوگان ایران بودند که به مصاف سارا تاجیک، مهرناز غیاثوند و آوا مقامی، یاسمین گلشنی در تیم رخش تالش رفتند.

در پایان این مسابقه، تیم کانون چوگان ایران در یک بازی یک طرفه موفق شد با نتیجه 5 بر 1 تیم رخش تالش را شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد. گفتنی است عنوان بهترین بازیکن جام به مرجان ایزدی از تیم کانون چوگان ایران و عنوان بهترین اسب به اسب ریحان اهدا شد.

شوک به ورزش بانوان/ مثبت شدن دوپینگ 2 مدال آور هانگژو!

دیگر ستاره پرسپولیس هم سرباز ملوان شد

مدیرعاملی ام در باشگاه پرسپولیس شایعه است

254 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کانون چوگان ایران، قهرمان جام میخک" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کانون چوگان ایران، قهرمان جام میخک"، کلیک کنید.