کار سخت مدافع سپاهان برای بازگشت به استقلال

کار سخت مدافع سپاهان برای بازگشت به استقلال

آفتاب‌‌نیوز :

محمد دانشگر یکی از بازیکنان مد نظر نکونام برای فصل پیش رو است و حتی شایعه شده بود باشگاه استقلال حاضر است وی را با آرمین سهرابیان عوض کند، اما روز گذشته سهرابیان قرارداد خود را تمدید کرد تا مشخص شود دانشگر کاری سخت برای بازگشت به استقلال دارد.

مدافع دو فصل اخیر سپاهان که جزو مدافعان مورد علاقه نکونام است یک سال دیگر با زردپوشان قرارداد دارد و با توجه به اینکه طبق قانون جدید فسخ قرارداد یکطرفه ممنوع شده دانشگر تا امروز موفق به جلب رضایت مدیران سپاهان برای جدایی نشده است.

با توجه به نامشخص بودن وضعیت سرمربی سپاهان و همچنین روند یارگیری این تیم بعید است باشگاه سپاهان به این سادگی اجازه جدایی به دانشگر بدهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کار سخت مدافع سپاهان برای بازگشت به استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کار سخت مدافع سپاهان برای بازگشت به استقلال"، کلیک کنید.