چه کسانی حساب بانکی اجاره می کنند؛ از باندهای قماربازی و خلافکار تا طلافروشان!

چه کسانی حساب بانکی اجاره می کنند؛ از باندهای قماربازی و خلافکار تا طلافروشان!

به گزارش اسخاج؛ یک کارشناس سایبری گفت: همین الان اگر فردی برای خرید سکه به بازار برود پولی که در ازای خرید سکه به حساب طلافروش واریز می کند به نام یک خانم است. این هم یک نوع از حساب بانکی اجاره ای است. طلافروش برای اینکه مالیات ندهد حساب فرد یا افرادی را اجاره کرده است.

اعتماد در خبری نوشت:گفت وگو با ادیب حافظی، کارشناس سایبری را در ادامه می خوانید:

بحث اجاره کارت ها صرفا به افرادی که در روستاها زندگی می کنند یا کارتن خواب هستند، مربوط نمی شود. در دانشگاه ها هم برخی دانشجوها بین همکلاسی های خود رخنه می کنند و حساب شان را اجاره یا از آنها کلاهبرداری می کنند. خیلی راحت تر بخواهم توضیح دهم تمام اقشار نیازمند حساب های شان را اجاره می دهند.

افرادی که از لحاظ مالی در تنگنا هستند و به پول نیاز دارند، مجبورند حساب های بانکی خود را اجاره دهند.

آمار حساب های بانکی اجاره ای رو به افزایش است.

همین الان اگر فردی برای خرید سکه به بازار برود پولی که در ازای خرید سکه به حساب طلافروش واریز می کند به نام یک خانم است. این هم یک نوع از حساب بانکی اجاره ای است. طلافروش برای اینکه مالیات ندهد حساب فرد یا افرادی را اجاره کرده است.

هر فرد برای منفعت خودش با روش خاص خودش حساب بانکی برخی افراد را اجاره می کند. در نتیجه روش های کلاهبرداری بسیار زیاد است و افراد باید مراقب کلاهبرداران اینترنتی و هکران باشند.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چه کسانی حساب بانکی اجاره می کنند؛ از باندهای قماربازی و خلافکار تا طلافروشان!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چه کسانی حساب بانکی اجاره می کنند؛ از باندهای قماربازی و خلافکار تا طلافروشان!"، کلیک کنید.