چالش های طب انتقال خون در کنگره بین المللی تهران بررسی می شود

چالش های طب انتقال خون در کنگره بین المللی تهران بررسی می شود

رییس موسسه عالی آموزشی پژوهشی طب انتقال خون، برگزاری کنگره بین المللی طب انتقال خون را فرصتی برای تبادل دانش و تجربه میان کشور های منطقه و متخصصان طب انتقال خون دانست.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری اسخاج، صدیقه امینی، با اشاره به تجارب موفق کنگره های پیشین طب انتقال خون، گفت: پنجمین کنگره بین المللی طب انتقال خون در روز های 25 و 26 اردیبهشت 1403 در تهران برگزار می شود.

وی در مورد اهداف این کنگره افزود: تبادل اطلاعات در زمینه آخرین دستاورد های علمی طب انتقال خون میان شرکت کنندگان، سازمان انتقال خون، موسسه و کشور های منطقه و سخنرانان یکی از اهداف این همایش است.

امینی ادامه داد: همچنین معرفی و به اشتراک گذاری توانمندی ها و دستاورد های انتقال خون کشورمان به کشور های منطقه و بهره مندی مردم ما و کشور هایی که با آنها در تعامل هستیم از دانش و خدمات انتقال خون و تبادل علمی و توانمند سازی دو سویه از دیگر دستاورد های مورد انتظار این کنگره است.

وی افزود: در این سمینار در مورد چالش های مدیریت مراکز انتقال خون و بانک خون و مراکز درمانی، بحث و تبادل اطلاعات خواهد شد.

امینی، ارتباط علمی با دانشمندان و صاحب نظران طب انتقال خون را از دیگر اهداف این سمینار خواند و گفت: با توجه به شرایط فعلی جهان و چالش ها و مشکلات خصوصاً در منطقه غرب آسیا، تعداد سخنرانان حضوری محدود است و سخنرانان خارجی اغلب آنلاین هستند و تعدادی از صاحب نظران انتقال خون کشور های مختلف در سطح مدیریت ارشد نیز در این سمینار حضور پیدا می کنند.

وی ارتقای فرایند های کاری انتقال خون از طریق تبادل اطلاعات مراکز انتقال خون و بانک خون های ایران و کشور های منطقه را از دیگر اهداف کنگره دانست.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چالش های طب انتقال خون در کنگره بین المللی تهران بررسی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چالش های طب انتقال خون در کنگره بین المللی تهران بررسی می شود"، کلیک کنید.