پیگیری آخرین وضعیت حوادث جوی استان مازندران

پیگیری آخرین وضعیت حوادث جوی استان مازندران

در پی حوادث جوی 24 ساعت گذشته و تداوم آن، سرپرست ریاست جمهوری در گفت وگوهای تلفنی جداگانه با استاندار مازندران و رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر، آخرین وضعیت سیل و حوادث اخیر را جویا شد.

به گزارش اسخاج، محمد مخبر در این تماس های تلفنی با تاکید بر پیشگیری از بروز حادثه و آسیب های مادی و جانی در نواحی دیگر، رسیدگی هر چه سریع تر به آسیب دیدگان، یافتن مفقودان، جبران خسارات وارده و بازگشایی مسیرهای مواصلاتی را ضروری دانست.

سرپرست ریاست جمهوری با توجه به احتمال تداوم این حوادث بر اساس پیش بینی سازمان های مربوطه، بر ضرورت آمادگی همه جانبه دستگاه های اجرایی و امدادرسان تاکید کرد.

در این تماس های تلفنی استاندار مازندران و رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر آخرین وضعیت نواحی درگیر در حوادث اخیر را تشریح و بر آمادگی همه جانبه برای حوادث احتمالی پیش رو تاکید کردند.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیگیری آخرین وضعیت حوادث جوی استان مازندران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیگیری آخرین وضعیت حوادث جوی استان مازندران"، کلیک کنید.