پیشنهاد 6 میلیون دلاری به مهاجم مورد نظر پرسپولیس!

پیشنهاد 6 میلیون دلاری به مهاجم مورد نظر پرسپولیس!

آفتاب نیوز :

جدایی بغداد بونجاح از السد قطر قطعی شده است.

این مهاجم الجرایری بعد از یک دهه السد را در پایان فصل جاری ترک خواهد کرد. آمار خیره کننده این بازیکن با السد باعث شده تا مشتریان زیادی داشته باشد و حتی بحث حضور او در پرسپولیس هم مطرح شود و حتی توییتر روزنامه الکاس قطر مدعی شد که عبدالکریم حسن بازیکن پرسپولیس مامور مذاکره با مهاجم الجرایزی شده است.

به نوشته روزنامه المساء قطر، بغداد بونجاح باتوجه به این که قراردادش با السد به پایان خواهد رسید و بازیکن آزاد خواهد شد مشتریان زیادی دارد و چند تیم در تلاش هستند تا او را جذب کنند.

این روزنامه قطری در شماره امروز خود نوشت: تیم های مولودیه الجزایر، الاهلی مصر و الشباب عربستان رسما به بغداد بونجاح پیشنهاد داده اند، اما شانس الشباب برای جذب او بیش تر است چرا که پیشنهاد بسیار خوب 6 میلیون دلار حقوق برای دو فصل را داده و این پیشنهادی است که نمی توان آن را رد کرد؛ آن هم در شرایطی که لیگ عربستان پر از ستاره های بزرگ شده است.

بونجاح در السد کارنامه ای درخشان دارد به طوری که در 314 بازی 252 گل برای تیم به ثمر رسانده است و به این ترتیب باید منتظر حضور او در لیگ عربستان بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشنهاد 6 میلیون دلاری به مهاجم مورد نظر پرسپولیس!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشنهاد 6 میلیون دلاری به مهاجم مورد نظر پرسپولیس!"، کلیک کنید.