پیروزی آتالانتا مقابل بنفش ها/ یوونتوس حریف خود را در فینال شناخت

پیروزی آتالانتا مقابل بنفش ها/ یوونتوس حریف خود را در فینال شناخت

آفتاب نیوز :

تیم های آتالانتا و فیورنتینا در دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا از ساعت 22:30 دقیقه برگزار شد و در نهایت این بازی با برتری 4 بر یک آتالانتا به پایان رسید.

در دیدار رفت این دو تیم فیورنتینا توانست با 1 گل لاتزیو را شکست دهد اما در مجموع تیم آتالانتا توانست با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی برسد.

در نیمه اول در دقیقه 8 تیون کوپمینرس اولین گل تیمش را به ثمر رساند و نیمه اول به سود میزبان به پایان رسید.

در نیمه دوم در دقیقه 53 نیکولا میلنکوویچ با خطایی که انجام داد باعث شد فیورنتینا 10 نفره به کار خود ادامه دهد. در دقیقه 68 لوکاس مارتینز کوارتا بازیکن تعویضی تیم میهمان توانست بازی را به تساوی بکشاند. در دقیقه 75 جانلوکا اسکاماکا برای بار دوم دروازه تیم فیورنتینا را باز کرد و در دقیقه 90+5 آدمولا لوکمن بازیکن تعویضی آتالانتا گل سوم تیمش را زد و خیال همه را از صعود راحت کرد اما این پایان کار نبود و در دقیقه 90+8 ماریو پاشالیچ برای بار چهارم توانست دروازه پیترو تراتسیانو را باز کند و در نهایت بازی به سود آتالانتا به اتمام رسید.

پس از پیروزی آتالانتا مقابل حریف خود در فینال جام حذفی ایتالیا به مصاف یوونتوس می رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی آتالانتا مقابل بنفش ها/ یوونتوس حریف خود را در فینال شناخت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی آتالانتا مقابل بنفش ها/ یوونتوس حریف خود را در فینال شناخت"، کلیک کنید.