پیام تسلیت عبدالملکی در پی شهادت رییس جمهور 

پیام تسلیت عبدالملکی در پی شهادت رییس جمهور 

دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصاد شهادت رییس جمهور را تسلیت گفت.

به گزارش اسخاج، حجت الله عبدالملکی در پیامی شهادت رییس جمهور و همراهنش را تسلیت گفت. متن پیام عبدالملکی بدین شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم 

اِنَّا لِلَّهِ وَاِنَّا اِلَیْهِ رَاجِعُونَ

شهادت خادم الرضا، خادم ملت، سیدالشهدای خدمت، سید محرومان، سید جمهور، یاور امام (ره) و بازوی رهبری، حضرت آیت الله دکتر رییسی و همراهان مجاهد ایشان را تسلیت عرض می کنم.

گواهی می دهم که این سید جلیل القدر در طول دوره خدمت در کسوت رییس جمهور، حتی یک روز تعطیل نداشتند.

دغدغه و نگرانی مردم آرام و قرار و خواب و آسایش را از ایشان ربوده بود. چه روزهایی که معلوم بود شب را با بی خوابی سپری کرده اند.

به رغم اینکه وارث مسایل و مشکلاتی بودند که برخی از آنها قدمت 70 ساله داشته، خود را موظف به رفع آنها می دانست.

برای رفع مشکلات و بهبود وضعیت مردم بی وقفه در حال تلاش و دوندگی بودند.

بخاطر دارم در یکی از سفرهای اخیر خارجی به دو کشور، پس از سه روز سفر فشرده و کارهای مداوم و طاقت فرسا، در همان روز رسیدن به ایران عازم سفر استانی شدند و این رویه دایمی ایشان بود.

قایل و آمر به پیگیری ده باره و صدباره برای تحقق اهداف بودند و خود بیش از هرکس دیگری به آن عامل بودند. خستگی در وجود این مرد بزرگ معنا نداشت.

معنویت و انس با خداوند و اهل بیت عصمت علیهم السلام و بخصوص وجود مبارک حضرت رضا علیه السلام از ایشان شخصیتی عالی ساخته بود.

این مرد از استوانه های انقلاب اسلامی در گام دوم و بی شک از عظیم القدرترین شهدای جمهوری اسلامی ایران محسوب می شوند.

آیندگان از وجوه شخصیتی ناشناخته این رادمرد انقلابی بیشتر خواهند شنید.

شهادت اجر ده ها سال تلاش خالصانه و غیرتمندانه او بود و او مستحق این پاداش بزرگ الهی بود. امید که خداوند ما را نیز به ایشان و سایر شهدای اسلام و انقلاب اسلامی ملحق نماید.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت عبدالملکی در پی شهادت رییس جمهور " هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت عبدالملکی در پی شهادت رییس جمهور "، کلیک کنید.