پیام تسلیت رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور در پی درگذشت والده سید حسن نصرالله

پیام تسلیت رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور در پی درگذشت والده سید حسن نصرالله

رییس سازمان قضایی نیروی مسلح کشور، درگذشت والده حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان را به او تسلیت گفت.

به گزارش اسخاج، پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان به شرح زیر  است:

بسمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

اِنَّا لِلَّهِ وَ اِنَّا اِلَیْهِ رَاجِعُون

برادر مجاهد و فخر اسلام، حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سیدحسن نصرالله (دامت برکاته)

دبیر کل محترم حزب الله لبنان

سلام علیکم و الرحمه

خبر درگذشت والده سعیده فقیده جنابعالی، حاجیه خانم ام حسن مایه تاثر و تالم قلوب شیعیان گردید.

اینجانب درگذشت این مادر صبور و مقاوم، مادر تمامی مجاهدان و شهدای حزب الله را به جنابعالی که خود چشم و چراغ شیعان عالم هستید و افتخارتان سربازی در مکتب امام خمینی(ره) و جانفشانی در مسیر ولایت مطلقه فقیه است تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

بی شک صبر و تحمل دوری این مادر در دوران حیات و فراق ابدی ایشان در این روزها، برایتان سخت و دشوار است. اما خود، راهنمای درخشان برای سربازان امام عصر لشکر حزب الله در صبر بر مصیبت و مقاومت در برابر دشمنان قرآن و ولایت هستید و صبوری شما در فراق دوستان شهیدتان مثال زدنی است.

از خداوند متعال برای آن مادر مقاوم که در دامن خود، شیرمردی را در دفاع از اسلام و مبارزه با دشمنان خدا تربیت نمود، علو درجات و هم نشینی با مادر سادات حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها و برای جنابعالی و خانواده معزی صبر جمیل و اجر جزیل مسیلت دارم.

احمدرضا پورخاقان

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح ایران اسلامی

پایان خبر اسخاج 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور در پی درگذشت والده سید حسن نصرالله" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور در پی درگذشت والده سید حسن نصرالله"، کلیک کنید.