«پسرهای بد» خوب فروختند/ مردم از ویل اسمیت خشمگین نیستند

«پسرهای بد» خوب فروختند/ مردم از ویل اسمیت خشمگین نیستند

به گزارش خبرگزاری اسخاج، «پسرهای بد: بران یا بمیر» سونی که چهارمین فیلم از مجموعه پلیسی ویل اسمیت و مارتین لارنس است، کارش را با افتتاحیه 56 میلیون دلاری شروع کرد. این رقم که از نمایش در 3885 سینمای آمریکا به دست آمده 48.6 میلیون دلار هم در سینماهای دیگر کشورها فروخت تا مجموع فروش جهانی اش در 3 روز نخست اکران به 104.6 میلیون دلار برسد.

اسخاج نوشت:این فیلم که چهارمین فیلم از «پسرهای بد» محصول 1995، «پسرهای بد2» 2003 و «پسرهای بد تا ابد» 2020 است، اولین فیلم مهم اسمیت پس از زدن سیلی به کریس راک در مراسم اسکار 2022 است. موفقیت این فیلم نشان می دهد تماشاگران نسبت به اسمیت خشمگین نیستند و فیلم های او هنوز می فروشند.

اگرچه این فیلم رکوردی در مجموع این فیلم ها به جای نگذاشته و هنوز بالاترین فروش افتتاحیه متعلق به «پسرهای بد تا ابد» با 62 میلیون دلار است، اما همین فروش موجب دلگرمی صاحبان سینماها می شود که فروش بلیت سینماهای شان در مقایسه با سال پیش در همین زمان 26 درصد کمتر است. فروش سینماها در ماه می و ژوین امسال بسیار کم بود و با وجود فیلم های پرفروشی مانند کمدی اکشن «فال گای» (بلاگردان) یونیورسال و «فیوریوسا» پیش درآمد علمی تخیلی برادران وارنر از مجموعه «مد مکس»، هنوز سینماها به فروش سال 2023 نرسیده اند و اکنون امیدوارند «پسرهای بد» در باقی مانده ماه ژوین، با اکران فیلم های «درون بیرون2» پیکسار که 14 ژوین اکران می شود و «یک مکان ساکت: روز اول» که 28 ژوین راهی سینماها می شود، بتوانند تا آگوست به آنجایی که باید باشند برسند.

تحلیلگران چند هفته آینده را هفته های سرنوشت ساز برای مثبت شدن فروش تابستانی می دانند.

تماشاگران فیلم در مقایسه با منتقدان به «پسرهای بد: بران یا بمیر» اقبال بیشتری نشان دادند و امتیاز «A-» را به آن داده اند، اما منتقدان در راتن تومیتوز 64 درصد به آن امتیاز داده اند.

عادل الاربی و بلال فلاح کارگردانی فیلم چهارم را انجام داده اند و 2 چهره مشهور این مجموعه را مجبور کرده اند تا خارج از مسیر قانون برای حل یک پرونده کار کنند. «بران یا بمیر» با بودجه 100 میلیون دلاری ساخته شده و در همین گام اول هزینه خود را صاف کرده است. باید دید قسمت چهارم می تواند به فروش فیلم سوم یعنی «پسرهای بد تا ابد» برسد که با فروش با 206 میلیون دلار در داخل و 426 میلیون دلار در سطح جهانی عنوان پردرآمدترین قسمت را از آن خود کرده است، یا خیر؟

برخی منتقدان معتقدند کمدی اکشن های بسیار کمی به 4 قسمت رسیده اند و معمولا شوخی ها کمرنگ و داستان ها تکراری می شوند اما اگر به خوبی از پس این کار برآیند، خوب هم ماندگار می شوند.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«پسرهای بد» خوب فروختند/ مردم از ویل اسمیت خشمگین نیستند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«پسرهای بد» خوب فروختند/ مردم از ویل اسمیت خشمگین نیستند"، کلیک کنید.