پزشک هوادار: حقیقی با مُسکن جلوی پرسپولیس بازی کرد

پزشک هوادار: حقیقی با مُسکن جلوی پرسپولیس بازی کرد

پزشک تیم هوادار گفت: علیرضا حقیقی با تراپی های فیزیوتراپ و مصرف مسکن برابر پرسپولیس بازی کرد.

عباس زاده پزشک تیم هوادار در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری اسخاج، در خصوص مصدومیت علیرضا حقیقی دروازه بان تیمش در دیدار با پرسپولیس اظهار کرد: حقیقی در تمرین روز قبل از بازی با پرسپولیس روی یک پرش از ناحیه عضله دوقلوی پای چپ دچار آسیب دیدگی شد. بعد از تمرین اقدامات اولیه پزشکی انجام شد و با وجود درد و مشکل در راه رفتن، به همراه تست هایی که انجام دادیم اسپاسم شدید در عضله دوقلو داشت. با تراپی هایی که فیزیوتراپ تیم مان انجام دادند و حتی صبح بازی به او مسکن دادند.

وی ادامه داد: در زمان گرم کردن درد نداشت، اما روی یک صحنه که می خواست شوت بزند باز از همان ناحیه عضله دوقلو فشار آمد و دچار آسیب دیدگی شدید شد تا در ادامه بازی نتوانیم از او استفاده کنیم. فعلاً نمی توان در مورد شدت مصدومیت حقیقی چیزی گفت. باید التهاب از بین برود، عکس MRI گرفته شود و بعد از آن مشخص می شود چگونه است ولی تست ها گرفته شده و باید منتظر جواب عکس MRI باشیم.  

پزشک تیم هوادار درباره اینکه مصدومیت کهنه و قدیمی برای حقیقی نبوده است، گفت: نه در تمرین روز گذشته بود. استرس مصدومیت وی را داشتیم، خوشبختانه فیزیوتراپ تیم تلاش شبانه روزی کرد. خود حقیقی دوست داشت تا بازی کند و با مسکن درد او کمتر شد. همه ما به احترام مسعود شجاعی و تعصبی که به تیم هوادار داریم در حال خدمت به تیم مان هستیم. خدا را شکر به بازی رسید ولی مصدومیت از ناحیه ای که آسیب دیده بود مانع از ادامه بازی او شد.

عباس زاده درباره اینکه حقیقی به بازی هوادار در جام حذفی در خانه گل گهر سیرجان می رسد، تصریح کرد: باید منتظر جواب عکس MRI باشیم و بعد از آن می توانیم اظهارنظر کنیم.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پزشک هوادار: حقیقی با مُسکن جلوی پرسپولیس بازی کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پزشک هوادار: حقیقی با مُسکن جلوی پرسپولیس بازی کرد"، کلیک کنید.