پرواز شرکت خودروسازی ویتنامی با خودروهای برقی

پرواز شرکت خودروسازی ویتنامی با خودروهای برقی

شرکت خودروسازی ویتنامی، وین فست با افزایش تحویل خودرو، درآمد بالاتری را در سه ماهه اول ثبت می کند.

به گزارش اسخاج، تولیدکننده خودروهای برقی ویتنامی وین فست به دلیل افزایش تحویل خودرو، درآمد بیشتری را در سه ماهه اول گزارش کرد. درآمد سه ماهه این شرکت بیش از سه برابر شد و به 302.6 میلیون دلار رسید اگرچه زیان خالص آن 3.5 درصد افزایش یافت.

این شرکت اعلام کرد که در سه ماه اول سال نزدیک به 9700 دستگاه تحویل داده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 444 درصد افزایش داشته است.

وین فست اعلام کرد که علیرغم رقابت شدید قیمت و عدم اطمینان اقتصادی جهانی که چشم انداز فروش خودرو را مختل کرده است، هدف سال 2024 تحویل 100 هزار خودروی برقی را حفظ کرده است. بر اساس گزارش ها، وین فست بی ثباتی اقتصادی و ژیوپلیتیکی مداوم در سطح جهانی را به عنوان یک چالش کوتاه مدت می بیند.

محصولات با قیمت پایین تر که در سه ماهه های آینده اضافه می شوند با هدف قرار دادن پایگاه مشتریان گسترده تر همراه با شبکه فروش رو به رشد و گسترش به بازار، به تسریع تاثیر و افزایش رشد در نیمه دوم سال کمک می کند.

طبق گزارش رویترز، درآمد سه ماهه اول این شرکت بیش از سه برابر سال به سال به 302.6 میلیون دلار رسید، اگرچه 31 درصد کمتر از سه ماهه چهارم سال گذشته بود. زیان خالص آن نسبت به سال گذشته با 3.5 درصد افزایش به 618 میلیون دلار رسید اما نسبت به سه ماهه قبل 12.3 درصد کمتر بود.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرواز شرکت خودروسازی ویتنامی با خودروهای برقی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرواز شرکت خودروسازی ویتنامی با خودروهای برقی"، کلیک کنید.