پرسپولیس از وسط زمین 3 امتیاز گرفت

پرسپولیس از وسط زمین 3 امتیاز گرفت

آفتاب نیوز :

پرسپولیس رقابت سختی در هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل تیم آماده ملوان انزلی داشت، اما توانست برد ارزشمندی در ورزشگاه آزادی کسب کند و اختلاف یک امتیازی با استقلال در صدر جدول را نگه دارد و امیدوار به قهرمانی بماند که مسعود ریگی نقش کلیدی در رقم خوردن این پیروزی داشت.

نبرد های میانه زمین در آخرین بازی هفته و تعیین کننده برای سرخ پوشان در راه قهرمانی، یک برنده داشت که مسعود ریگی بود. هافبک جنگنده پرسپولیس که همیشه وظایف خود را به بهترین شکل انجام می دهد و پرتلاش و کم اشتباه کار می کند، در دیدار مقابل ملوان انزلی هم یکی از بهترین بازی های خود را انجام داد و نگذاشت هافبک های حریف موفق باشند و تیمشان را صاحب موقعیت جدی کنند.

مسعود ریگی علاوه بر بازی موثر با پاس های دقیق و عملکرد موثر در میانه میدان، در شروع نیمه دوم هم یک پاس بلند عالی به امید عالیشاه داد که او هم به عیسی آل کثیر پاس گل بدهد و سه امتیاز برای سرخ پوشان به دست بیاید.

ریگی که در تمام مسابقات این فصل لیگ برتر برای پرسپولیس به میدان رفته بود، مقابل ملوان انزلی هم از ابتدا در ترکیب قرار گرفت که میانه میدان را اداره کرد و نقش موثرش برای این سه امتیاز غیر قابل انکار بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس از وسط زمین 3 امتیاز گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس از وسط زمین 3 امتیاز گرفت"، کلیک کنید.