پایان بازی کودکانه با قتل پدر

پایان بازی کودکانه با قتل پدر

آفتاب نیوز :

ساعت 9 شب یکشنبه ماموران کلانتری بازار در تماس با بازپرس محمد جواد شفیعی از درگیری مرگبار خبر دادند.

به دنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد و با حضور تیم تحقیق در محل، مشخص شد دو کودک در کوچه در حال بازی فوتبال بودند که ناگهان بین آن ها درگیری کودکانه ای رخ داد و صدای داد و فریاد آن ها به گوش پدرانشان هم رسید.

پدران دو کودک که برای اطلاع از درگیری به کوچه آمده بودند هر یک به طرفداری از فرزند خودش با دیگری به نزاع لفظی و سپس فیزیکی پرداخت که در این میان یکی از آن ها چاقو بدست دیگری را با ضربات چاقو به قتل رساند.

متهم پس از این جنایت متواری شده و تحقیقات برای دستگیری مرد فراری به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی پایتخت ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان بازی کودکانه با قتل پدر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان بازی کودکانه با قتل پدر"، کلیک کنید.