پاسخ تند یک قطری به اعتراض یونس محمود به علیرضا فغانی

پاسخ تند یک قطری به اعتراض یونس محمود به علیرضا فغانی

آفتاب نیوز :

بدر بلال، ستاره سابق قطر، به آورده شدن نامش در یک برنامه توسط یونس محمود، پیشکسوت عراق، هنگام انتقاد از سطح داور ایرانی بازی عراق و اردن در مرحله یک هشتم نهایی، واکنش نشان داد. یونس محمود حین انتقاد از فغانی به بدر بلال که کارشناس داوری شبکه الکاس است نیز کنایه زده بود و گفته بود بلال چیزی نمی فهمد!

بدر بلال نیز در پاسخ گفت: با تمام احترامی که برای یونس محمود قایلم، چرا هنگام اظهار نظر در مورد سطح داوری نام من را در برنامه می آورد؟

وی افزود: من تو را خوب می شناسم که در فینال 2007 گل زدی و تمام زمین را دویدی. نمی دانم چه چیزی باعث شد مرا به این بازی بکشانی.

او ادامه داد: یونس محمود، تو دو سال پیش نام من را هم آوردی و به تو می گویم که ما با این فکر بزرگ شده ایم که مهمان را گرامی بداریم و تو هنوز مهمان هستی!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاسخ تند یک قطری به اعتراض یونس محمود به علیرضا فغانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاسخ تند یک قطری به اعتراض یونس محمود به علیرضا فغانی"، کلیک کنید.