وقوع 59 درصد تصادفات تهران در بزرگراه ها/ مناطق 4 و 12 دارای بیشترین آمار تصادفات

وقوع 59 درصد تصادفات تهران در بزرگراه ها/ مناطق 4 و 12 دارای بیشترین آمار تصادفات

رییس پلیس راهور پایتخت از وقوع 59 درصد تصادفات تهران در بزرگراه ها خبر داد.

به گزارش اسخاج، به نقل از پایگاه خبری شهر، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در این نشست مشترک مدیران ارشد معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با پلیس راهور پایتخت اظهار کرد: طبق آمار، 59 درصد تصادفات شهر تهران در بزرگراه ها رخ داده که مهمترین عامل آن سرعت غیرمجاز بوده است.

وی تاکید کرد: مناطق 4 و 12 در صدر آمار تصادفات در پایتخت قرار دارند.

وی افزود: هر چقدر حمل و نقل عمومی افزایش پیدا کند شاهد کاهش حضور خودروهای شخصی در معابر، روان سازی ترافیک و کاهش آلودگی هوا خواهیم بود.

شهریار افندی زاده، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نیز با اشاره به تردد 25 میلیونی مردم پایتخت با استفاده از وسایل نقلیه شخصی و عمومی گفت: ارتقای هوشمندسازی سیستم حمل ونقل شهر تهران از اهداف این نشست است. ضمن اینکه کارهای مشترکی در بحث پارکینگ های حاشیه ای و مدیریت بار در سیستم شبکه معابر خواهیم داشت.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقوع 59 درصد تصادفات تهران در بزرگراه ها/ مناطق 4 و 12 دارای بیشترین آمار تصادفات" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقوع 59 درصد تصادفات تهران در بزرگراه ها/ مناطق 4 و 12 دارای بیشترین آمار تصادفات"، کلیک کنید.