واکنش فدراسیون کشتی به حذف داور المپیکی و جلسه دبیر و یزدانی

واکنش فدراسیون کشتی به حذف داور المپیکی و جلسه دبیر و یزدانی

سخنگوی فدراسیون کشتی به حذف داور المپیکی و جلسه دبیر و یزدانی واکنش نشان داد.

ابراهیم مهربان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری اسخاج، در خصوص اینکه محمد مصلایی پور رییس کمیته داوران فدراسیون کشتی، به دلیل خودداری از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از سوی اتحادیه جهانی کشتی از لیست داوران المپیک 2024 پاریس کنار گذاشته شده، اظهار کرد: در ارتباط با این موضوع سند موثقی به دست ما نرسیده و پیگیر هستیم. طبیعتاً مصلایی پور نماینده کشور ما هستند و اگر واجد شرایط حضور در المپیک باشد قطعاً پیگیر خواهیم بود تا مصلایی پور یا یک نماینده دیگر به عنوان داور در المپیک حضور داشته باشد.

سخنگوی فدراسیون کشتی در مورد اینکه کامران سلطانی زاده، نیما صادقی و مهدی بشیر زاده 3 داور درجه المپیکی ایران برای قضاوت در مسابقات جهانی کسب سهمیه المپیک در استانبول ترکیه دعوت شدند، عنوان کرد: طبیعتاً فدراسیون جهانی بر اساس برنامه های خود نفراتی را دعوت می کند، مسابقات استانبول هم یکی تر آن مسابقات است.  

مهربان در مورد جلسه حسن یزدانی با علیرضا دبیر در مورد آخرین وضعیت خود گفت: در جریان اینکه جلسه برگزار شده یا می شود نیستم، اما حسن یزدانی تمرینات خود را زیر نظر پزشک معالج و درمانگر خود شروع کرده و با هماهنگی کادرفنی و شخص محسن کاوه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد، با توجه به اینکه او در این اردوی تیم ملی هم می بایست زیر نظر پزشک و فیزیوتراپ کار کند، بنا بر این شده در این اردو هم غیبت داشته باشد و ان شاءالله از اردوی بعدی در خانه کشتی در کنار سایر ملی پوشان تمرین خواهد کرد.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش فدراسیون کشتی به حذف داور المپیکی و جلسه دبیر و یزدانی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش فدراسیون کشتی به حذف داور المپیکی و جلسه دبیر و یزدانی"، کلیک کنید.