هشدار هواشناسی برای رعد و برق و بارش های رگباری در این استان ها

هشدار هواشناسی برای رعد و برق و بارش های رگباری در این استان ها

به گزارش اسخاج، صادق ضیاییان مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه امشب در مناطقی از شمال غرب، غرب، جنوب غرب، ارتفاعات البرز، دامنه های جنوبی البرز، گیلان، مازندران، ارتفاعات گلستان و امتداد رشته کوه زاگرس شاهد بارندگی خواهیم بود گفت: همچنین در استان های قم، اصفهان، مرکزی، یزد، شمال و شرق فارس، چهارمحال وبختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ارتفاعات شرق و جنوب شرق، بارش های رگباری، همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید دارند.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: وی همچنین از کاهش نسبی دما در برخی مناطق کشور خبر داد و افزود: فردا در شمال غرب و غرب از میزان بارش ها کاسته خواهد شد و این سامانه در نیمه شرقی کشور به فعالیت خود ادامه می دهد. فردا شرق سواحل دریای خزر، خراسان شمالی، دامنه های جنوبی البرز مرکزی و شرقی از جمله استان های البرز، تهران، سمنان، قم، اصفهان، چهارمحال وبختیاری، کرمان، هرمزگان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان بارندگی دارند.

ضیاییان توضیح داد: فردا بارش در تهران، البرز، مازندران، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، بخش هایی از استان های یزد، کرمان، فارس، اصفهان شدت دارد. چهارشنبه علاوه بر این مناطق گستره بارش ها بیشتر می شود و شرق، شمال شرق و جنوب شرق کشور را در برمی گیرد.

وی ادامه داد: از پنجشنبه روند افزایش دما در کشور رخ می دهد. در 5 روز آینده در مناطق مستعد، بارش تگرگ پیش بینی شده است که همین شرایط سبب ایجاد خسارت به محصولات کشاورزی می شود.

وی همچنین از صدور هشدار سطح قرمز و خطر صاعقه امروز دوشنبه در کل استان های غربی کشور خبر داد و گفت: امشب احتمال وقوع صاعقه در غرب کشور بسیار بالا خواهد بود. توده ها به شکل ریزش منطقه ای تندری و در عین لحظه عمل خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار هواشناسی برای رعد و برق و بارش های رگباری در این استان ها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار هواشناسی برای رعد و برق و بارش های رگباری در این استان ها"، کلیک کنید.