نگاهی متفاوت به جنگ در تیاتر/ روایتی به پنج گویش متفاوت از  سرانجام وقایع جنگ

نگاهی متفاوت به جنگ در تیاتر روایتی به پنج گویش متفاوت از  سرانجام وقایع جنگ

«چند هیچ» به نویسندگی مریم یاسین زاده و کارگردانی رومینا مهدوی که نگاهی متفاوت به جنگ، روایتی به پنج گویش متفاوت از  سرانجام وقایع جنگ است، به پردیس تیاتر شهرزاد رسید.

رومینا مهدوی کارگردان این نمایش در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری اسخاج گفت: در این وضعیت که دل نگرانی های زیادی برای جنگ وجود دارد، خواستم با اجرا خوانی این نمایشنامه از همه جوانب تاثیرات جنگ در زندگی مردم آگاه باشیم.

وی با ابراز امیدواری ازاینکه صلح در جهان برقرار شود، گفت: این اجرا به صورت محدود و در روز های 13 و 14 اردیبهشت خواهد بود.

مهدوی اظهار داشت: تارا قبادی، پویا رجبی، حسین ملکی، سروشا فاضلی، غزل کوچک بیگ و مهیار کشاورز نقش خوانی می کنند.

عوامل این نمایش عبارت اند از: دستیار کارگردان: مهسا کرم وندی، روابط عمومی: هما اعرابی، آهنگساز: ارشیا مستوفی، پوستر و تبلیغات: سهیل فلاح و عکاس: پرنیا خوشرو.

این نمایش در پردیس تیاتر شهرزاد اجرا خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نگاهی متفاوت به جنگ در تیاتر/ روایتی به پنج گویش متفاوت از  سرانجام وقایع جنگ" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نگاهی متفاوت به جنگ در تیاتر/ روایتی به پنج گویش متفاوت از  سرانجام وقایع جنگ"، کلیک کنید.