میزبانی سوره با چاشنی اقتباس در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب/  «فیلم رو ببین، کتابشم بخون!» 

میزبانی سوره با چاشنی اقتباس در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب/  «فیلم رو ببین، کتابشم بخون!» 

به گزارش خبرگزاری اسخاج،به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، همزمان با برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، غرفه سوره در این نمایشگاه با محوریت تبیین اقتباس در فیلم و سریال و معرفی آثار اقتباسی این سازمان آغاز به کار کرد.

این غرفه با شعار «فیلم رو ببین، کتابشم بخون!» در نمایشگاه کتاب تهران به معرفی فیلم های سینمایی «آسمان غرب»، «آپاراتچی»، «عطرآلود» و سریال های «بابام» و «هیس، هیچی نیس!» می پردازد که با رویکرد اقتباس ادبی تولید شده اند.

به همین منظور کتاب های «آذرخش و رقص فانتوم ها»، «خلبان وارسته» و «مجموعه ستاره های نبرد هوایی» از انتشارات سوره اسخاج، «آپاراتچی» از انتشارات راه یار و مجموعه کتاب «سرگذشت استعمار»، مجموعه قصه های «با بابام» از انتشارات مهرک محور ترویج و معرفی در این غرفه قرار گرفته اند و مخاطبان می توانند با مراجعه به آن، ضمن شرکت در مسابقه از تخفیف 20 درصدی برای تهیه این آثار بهره مند شوند.

همچنین برگزاری نشست های تخصصی با محوریت اقتباس در آثار ادبی از دیگر رویدادهای تعریف شده توسط سازمان سینمایی سوره خواهد بود. نخستین نشست ادبی با عنوان «اقتباس نوجوانانه» و موضوع بررسی اقتباس سریال «هیس، هیچی نیس!» از کتاب «سرگذشت استعمار» بعدازظهرامروز یکشنبه 23 اردیبهشت ساعت 14 در محل غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی و با حضور حمیدرضا عطارد، تهیه کننده و زینب یزدانی، سردبیر سریال، سمانه حسینی، مدیر انتشارات مهرک و سورنا جوکار، مدیر محتوایی انتشارات مهرک برگزار می شود.

اجرای نمایش میدانی سریال «هیس، هیچی نیس!» برنامه دیگر برنامه های سوره در نمایشگاه خواهد بود که طی روزهای آینده با حضور نوجوانان و کاراکترهای این سریال اجرا خواهد شد.

سازمان سینمایی سوره سال گذشته محوریت حضور خود در نمایشگاه کتاب تهران را بر سریال «سوران» و کتاب «عصرهای کریسکان» اختصاص داده بود.

220

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میزبانی سوره با چاشنی اقتباس در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب/  «فیلم رو ببین، کتابشم بخون!» " هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میزبانی سوره با چاشنی اقتباس در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب/  «فیلم رو ببین، کتابشم بخون!» "، کلیک کنید.