مهار حریق سنگین کارگاه نمدسازی در دولت آباد اصفهان به کمک 10 تیم آتش نشانی

مهار حریق سنگین کارگاه نمدسازی در دولت آباد اصفهان به کمک 10 تیم آتش نشانی

اسخاج/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از حریق در یک واحد تولیدی الیاف و نمدسازی در شهرک صنعتی دولت آباد خبر داد.

منصور شیشه فروش در گفت وگو با اسخاج، درباره حریق واحد تولیدی نمدسازی اظهار کرد: 10 تیم آتش نشانی و اطفای حریق با تجهیزات و ماشین آلات امدادی و تانکر آب رسان از سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان و شاهین شهر و شهرهای منطقه و شهرک صنعتی دولت آباد برای مهار حریق به وقوع پیوسته در یک واحد تولیدی الیاف و نمدسازی در شهرک صنعتی دولت آباد اعزام شدند.

وی افزود: حریق روز جمعه 28 اردیبهشت در یکی از سوله های واحد تولیدی مذکور آغاز و سه سوله تحت تاثیر آن قرار گرفت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: عملیات اطفا به طور کامل انجام شده است و دیوار یک سوله با لودر تخریب شد تا آتش به واحدهای مجاور سرایت نکند.

شیشه فروش عنوان کرد: عملیات ایمن سازی و پاک سازی محل ادامه دارد.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهار حریق سنگین کارگاه نمدسازی در دولت آباد اصفهان به کمک 10 تیم آتش نشانی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهار حریق سنگین کارگاه نمدسازی در دولت آباد اصفهان به کمک 10 تیم آتش نشانی"، کلیک کنید.