مناسب ترین بازیکن برای بارسلونای فلیک

مناسب ترین بازیکن برای بارسلونای فلیک

هوش مصنوعی از یوزوآ کیمیش به عنوان بازیکن ناجی بارسلونا در سال 2024 یاد کرد.

به گزارش اسخاج، بارسلونا فصلی سراسر ناکام را پشت سر گذاشت. درخشش ریال مادرید باعث شد تا دست بارسلونا از قهرمانی در لالیگا کوتاه بماند و مهم تر اینکه در لیگ قهرمانان اروپا هم حذف شد. باشگاه بارسلونا در پی این ناکامی ها تصمیم گرفت که ژاوی را از کار برکنار و هانسی فلیک را به عنوان سرمربی جدیدش انتخاب کند.

تردیدی وجود ندارد که بارسلونا با فلیک تغییراتی را در تابستان خواهد داشت. سرمربی جدید آبی اناری ها تغییر در میانه میدان را اولویت نخستش در این تیم قرار داده است. فلیک خواستار جذب یوزوآ کیمیش شده است.

ال موندو دیپورتیوو خبر جالبی درباره این بازیکن باتجربه آلمانی داشت. این روزنامه اسپانیایی نوشت: هوش مصنوعی کیمیش را ناجی بارسلونا در سال 2024 معرفی کرده است؛ به طوری که او را مناسب ترین بازیکن برای بارسلونای فلیک دانسته است.

فلیک سابقه کار کردن با کیمیش در بایرن مونیخ و تیم ملی فوتبال آلمان را دارد و به همین خاطر علاقه زیادی به جذب او دارد و این احتمال زیاد است که بازیکن کنونی بایرن راهی بارسلونا شود.

طبق اعلام روزنامه الموندو باشگاه بایرن مونیخ باتوجه به اینکه تنها یک سال از قرارداد کیمیش باقی مانده است با 35 میلیون یورو این بازیکن را خواهد فروخت و بارسلونا مشکلی با پرداخت این رقم ندارد.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مناسب ترین بازیکن برای بارسلونای فلیک" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مناسب ترین بازیکن برای بارسلونای فلیک"، کلیک کنید.