ممنوعیت به کارگیری اتباع در مراکز تره بار شهرداری تهران

بختیاری زاده در گفتگو با اسخاج خبر داد؛

ممنوعیت به کارگیری اتباع در مراکز تره بار شهرداری تهران

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: بکارگیری اتباع در مراکز میوه و تره بار شهرداری ممنوع است و بخش خصوصی حق استفاده از اتباع در این مراکز را ندارد.

مهدی بختیاری زاده مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری اسخاج، اظهار کرد: تخریب و بازسازی مراکز میوه و تره باری که چند سالی از ساخت آنها گذشته است و شاید ساختار ساختمان این مراکز مقداری فرسوده شده است، در دستور کار ما قرار دارد و سالی چند عدد از این مراکز را مورد تخریب و بازسازی قرار می دهیم.

وی تصریح کرد: سال گذشته کار تخریب 3 مرکز میوه و تره بار شهر تهران شامل بازار میوه و تره بار لویزان، بازار فدک و همچنین بازار میوه و تره بار آذرشهر انجام شد و کار بازسازی این مراکز در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در سال جاری هم 4 مرکز میوه و تره بار دیگر مورد تخریب و بازسازی واقع خواهد شد و 3 بازار دیگر از این مراکز نیز در دستور توسعه قرار دارند و این مراکز به مرور اعلام خواهد شد.

مدیریت همه مراکز تره بار شهرداری توسط بخش خصوصی

بختیاری زاده همچنین یادآور شد: در سال گذشته کار بهسازی بنای 15 مرکز میوه و تره بار نیز اجرایی شد و امسال نیز 30 بازار در لیست دستور بهسازی قرار گرفته اند و اگر توفیق داشته باشیم بازار های میوه و تره باری که وضعیت نامناسب دارند، امسال بهبود پیدا می کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: در حال حاضر بیش از 300 بازار میوه و تره در شهر تهران فعال هستند و با توجه به برنامه ریزی که داریم اگر که به مشکلی برخورد نکنیم تلاش ما این است که 40 بازار میوه و تره بار جدید به این مراکز اضافه کنیم و بحث خدمات رسانی خود را بیش از پیش گسترش بدهیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران تصریح کرد: همه غرفه های فعال در سازمان میوه و تره بار میادین توسط بخش خصوصی مدیریت می شوند و بیشترین مشارکت شهرداری تهران با بخش خصوصی را ما در سازمان میادین با بخش خصوصی و مردم داریم.

بختیاری زاده با اشاره به فعالیت 2 هزار و صد غرفه در سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، اضافه کرد: بهره بردار همه این غرفه ها بخش خصوصی است و ما هم با دقت بسیار بر عملکرد و نحوه خدمت رسانی غرفه دار های بخش خصوصی نظارت داریم.

ممنوعیت بکارگیری اتباع در بازار های میوه و تره بار شهرداری

وی در ادامه در پاسخ به اینکه آیا بکارگیری اتباع بیگانه در داخل مراکز مدیریت میادین میوه و تره بار مجاز است یا خیر، خاطرنشان کرد: بکارگیری اتباع در این مراکز کاملا ممنوع است و بخش خصوصی حق استفاده از اتباع را ندارند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران یادآور شد: عموما از بکارگیری اتباع در مراکز میوه و تره بار شهرداری تهران جلوگیری می شود، اما خب در بخش های پشتیبانی و … خارج از بازار ها از این افراد بکارگیری می کنند.

ثبت و پیگیری شکایات مردمی به صورت آنلاین و لحظه ای

بختیاری زاده تاکید کرد: همکاران ما به صورت آنلاین در بازار های میوه و تره بار به نوع خدمت رسانی و شکایات مردمی و گلایه های احتمالی آنها رسیدگی می کنند و مردم در لحظه برخورد با هر موردی که از مراکز میوه و تره بار شکایت دارند، می توانند به مدیریت مجموعه مراجعه و شکایت خود را بیان کرده و شاهد رسیدگی به آن باشند.

وی خاطرنشان کرد: فارغ از مراجعه حضوری مشتریان محترم مراکز میوه و تره بار شهرداری برای طرح شکایت، افراد می توانند در سامانه های شهرداری نیز شکایت خود را ثبت کرده و ما هم بلافاصله پس از ثبت و مشاهده شکایت موارد را پیگیری می کنیم و جدای از آن ما بحث ((کیو آر کد)) ها را در سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران راه اندازی کردیم و این بخش به طور کد اختصاصی برای هر غرفه ای فعال است و مردم می توانند نظرات و شکایات خود را برای عملکرد غرفه های مختلف ثبت کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، اضافه کرد: سال گذشته تقریبا میزان شکایات مردمی از این مراکز نصف شده است و سعی کردیم که کیفیت محصولات و کالا های تمام بازار های میوه و تره بار شهرداری در شهر تهران با هم یکسان باشد.

بختیاری زاده یادآور شد: ما همواره در تلاش هستیم تا میوه و تره بار و اقلام مورد عرضه در مراکز میوه و تره بار شهرداری تهران را با کیفیت بیشتر و قیمت کمتر از سایر مراکز عرضه در دیگر نقاط پایتخت به مردم ارایه بدهیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ممنوعیت به کارگیری اتباع در مراکز تره بار شهرداری تهران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ممنوعیت به کارگیری اتباع در مراکز تره بار شهرداری تهران"، کلیک کنید.