مقاومت منطقه معادلات جدیدی را به صهیونیست ها تحمیل کرده است

حزب الله لبنان:

مقاومت منطقه معادلات جدیدی را به صهیونیست ها تحمیل کرده است

اعضای ارشد حزب الله لبنان تصریح کردند که مقاومت منطقه، معادلات جدیدی به دشمن صهیونیستی تحمیل کرده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری اسخاج به نقل از پایگاه خبری النشره، شیخ نعیم قاسم معاون سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که مقاومت لبنان به بازدارندگی و قدرت و عزت این کشور کمک کرده و به یکی از مهم ترین عوامل قدرت لبنان و افق درخشان آینده این کشور تبدیل شده است و اگر مقاومت نبود لبنان در معرض پروژه های صهیونیستی از اسکان دایم فلسطینی ها گرفته تا دیگر پروژه های سیاسی تل آویو قرار می گرفت.

سید هاشم صفی الدین رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان نیز در سخنانی با اشاره به واکنش ایران به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری این کشور در سوریه تاکید کرد که ایران این روند را آغاز نکرده تا نیمه کاره رها کند، بلکه آن را آغاز کرده تا تکمیل کند.

وی ادامه داد که اسراییلی ها از 5 سال پیش به دنبال تثبیت معادله ای جدید بودند و در همین رابطه شخصیت های ایرانی را در سوریه و حتی داخل ایران هدف قرار می دادند، اما با یک حمله ایران، تمام معادلاتی که اسراییل در منطقه بنا گذاشته بود، به هم ریخت و در یک شب همه چیز فروریخت.

صفی الدین تصریح کرد که اسراییل در حال حاضر دچار ضعف و ناتوانی است و می بیند که بازگرداندن شهرک نشینان به مناطق شمالی فلسطین برای آن تقریبا غیر ممکن است.

وی افزود: دشمن باید بداند که مقاومت تصمیم به توسعه دامنه جنگ نگرفته، اما برای آن آماده است. شرایط و آینده منطقه بعد از عملیات طوفان الاقصی و بعد از حمله آشکار و تنبیهی ایران به رژیم صهیونیستی تغییر خواهد کرد و ما باید برای این روزها آماده باشیم و هر کاری غیر از این، وقت تلف کردن است.

شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان نیز تاکید کرد که واکنش جسورانه ایران نشان داد که این کشور از جنگ گسترده در منطقه هراسی ندارد اما واکنش ضعیف و مضحک اسراییلی ها نشان داد که آن ها از جنگ بزرگ در منطقه فرار می کنند.

وی با اشاره به اینکه این تحول ها تغییرهای اساسی در معادلات منطقه ایجاد کرده، اظهار داشت که اتفاقات مذکور به نفع آمریکا و اسراییل و ابزارهای آمریکا در منطقه نیست.

قاووق ادامه داد که مقاومت موفق شده معادلات خود را بر خلاف منافع رژیم صهیونیستی به دشمن تحمیل و ساکنان سرزمین های شمالی فلسطین را مجبور به تخلیه منازل خود کند، در حالی که اسراییلی ها معتقدند تا زمانی که شهرک نشینان به منازل خود باز نگردند، تل آویو شکست خورده است و پیروزی حزب الله قطعی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقاومت منطقه معادلات جدیدی را به صهیونیست ها تحمیل کرده است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقاومت منطقه معادلات جدیدی را به صهیونیست ها تحمیل کرده است"، کلیک کنید.