مغازه تشک فروشی در آتش سوخت

یک مغازه فروش تشک در بازار مبل یافت آباد دچار حریق شد.

به گزارش اسخاج،  در ساعت 10:45 صبح امروز، یک مورد حادثه حریق در یک واحد صنفی از طریق تماس های متعدد مردمی به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان ایستگاه های 70 و 38 و تیم نجات 5 را به همراه تجهیزات و امکانات اطفاء حریق به محل حادثه واقع در بازار مبل یافت آباد اعزام کرد. 

با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که آتش سوزی در یک واحد صنفی فروش تشک های تخت به مساحت حدود 80 مترمربع رخ داده و در جریان آن شعله های آتش تمام این مغازه را در برگرفته بود. به طوریکه تمامی تشک های داخل آن درحال سوختن بود و دود زیادی فضا را دربرگرفته بود.

از طرفی دیگر نیز وجود مواد قابل اشتعال در این مغازه سبب افزایش حریق و حرارت شده و همین موضوع علاوه بر اینکه عملیات آتش نشانان را دشوار کرده بود، امکان وارد شدن خسارات بیشتر به ساختمان را هم افزایش داده بود. در این شرایط عوامل آتش نشانی اقدام به قطع جریان برق و گاز کرده و با استفاده از تجهیزات و لوله های آبرسانی، خود را به کانون آتش سوزی رسانده و اقدام به اطفاء شعله های آتش کردند.

آتش نشانان موفق شدند تا خیلی زود شعله های آتش را مهار کرده و پس از آن نیز به طور کامل شعله ها را مهار و اطفا کنند. خوشبختانه با اقدام به موقع عوامل آتش نشانی از سرایت شعله های آتش به ساختمان های مجاور نیز جلوگیری به عمل آمد.در این حادثه فرد یا افرادی دچار آسیب جانی نشدند اما خسارات مالی بر جا مانده از این حادثه بالا بود. 

آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و تخلیه دود به ماموریت خود خاتمه داده و پس از تحویل محل به مالک به ایستگاه بازگشتند. همچنین گروهی دیگر از کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اقدامات خود برای یافتن دلیل وقوع این حریق را آغاز کردند. 

مغازه تشک فروشی در آتش سوخت
آتش سوزی مغازه تشک فروشی در بازار مبل یافت آباد

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مغازه تشک فروشی در آتش سوخت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مغازه تشک فروشی در آتش سوخت"، کلیک کنید.