مشارکت پرشور مردم در انتخابات، سرنوشت کشور را رقم می‌زند – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

مشارکت پرشور مردم در انتخابات، سرنوشت کشور را رقم می‌زند - خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اسخاج، علیرضا نوروزی پیش از ظهر جمعه با حضور در شعب اخذ رأی برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، بر اهمیت حضور گرم و پرشور مردم آذربایجان غربی در این رویداد ملی تاکید کرد و اظهار کرد: با حضور گرم و پرشور مردم خواهیم توانست نتیجه‌ای را که شهیدان جمهوری اسلامی برای خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی جان خود را فدا کردند، محقق کنیم.

وی ادامه داد: جامعه اسلامی ما با انتخاب دولت و رئیس‌جمهور بعدی با رأی بسیار بالا و تأیید بسیار بالایی که نیاز است، این مهم را به انجام خواهد رساند.

نوروزی همچنین به تأکیدات مقام معظم رهبری اشاره کرده و گفت: حضرت آقا فرموده‌اند که انشاالله مشارکت حداکثری مردم، قدرتی را به رئیس‌جمهور خواهد داد که این حرکت برای دنیا پیامی خواهد داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از خلق حماسه ملی توسط مردم استان قدردانی کرد و افزود: مردم همواره ثابت کرده‌اند که آگاه و دانا هستند و با بهترین وجه و حضوری پرشور در پای صندوق‌های رأی، این موفقیت را به نفع خود رقم خواهند زد.

وی با اشاره به اهمیت نقش رسانه‌ها در پوشش اخبار انتخابات، گفت: خبرنگاران نقش بسزایی در سرنوشت جامعه ما دارند چرا که رسانه امروز جایگاه خود را در بین مردم کاملاً پیدا کرده و با حضور اهالی رسانه است که بسیاری از مردم آگاهی‌های لازم را به دست می‌آورند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت پرشور مردم در انتخابات، سرنوشت کشور را رقم می‌زند – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت پرشور مردم در انتخابات، سرنوشت کشور را رقم می‌زند – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.