مرد یخی به المپیک نرسید/ اسماعیلی مسافر پاریس شد

مرد یخی به المپیک نرسید اسماعیلی مسافر پاریس شد

سعید اسماعیلی با کسب 2 پیروزی مقابل محمدرضا گرایی ملی پوش شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری اسخاج،رقابت های انتخابی برای مشخص شدن ملی پوش وزن 67 کیلوگرم تیم کشتی فرنگی در بازی های المپیک 2024 پاریس بین سعید اسماعیلی و محمدرضا گرایی امشب در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این مسابقات بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی برگزار شد و سعید اسماعیلی در مبارزه نخست با نتیجه 6 بر صفر مقابل محمدرضا گرایی به برتری دست یافت.
در مبارزه دوم نیز سعید اسماعیلی با نتیجه 6 بر 4 مقابل محمدرضا گرایی به برتری دست یافت تا ملی پوش وزن 67 تیم کشتی فرنگی ایران در المپیک پاریس شود.

لازم به ذکر است اسماعیلی برای ملی پوش شدن به 2 پیروزی و گرایی به 1 پیروزی نیاز داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرد یخی به المپیک نرسید/ اسماعیلی مسافر پاریس شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرد یخی به المپیک نرسید/ اسماعیلی مسافر پاریس شد"، کلیک کنید.