مذاکره رسمی باشگاه استقلال با فدراسیون فوتبال

مذاکره رسمی باشگاه استقلال با فدراسیون فوتبال

آفتاب نیوز :

فصل گذشته پرسپولیس در مسیر قهرمانی لیگ برتر مصاف با پیکان را به استادیوم آزادی آورد و با حضور تماشاگر برگزار کرد، در حالی که استقلال دیدار با پیکان را در استادیوم پاس و بدون حضور تماشاگر برگزار کرد.

آتیلا حجازی، سرپرست جدید استقلال در این باره گفت: در این مورد صحبت خواهیم کرد و نباید پیش داوری کنیم. در حال صحبت کردن هستیم تا بهترین راهکار را انتخاب کنیم.

خبر های رسیده در این باره حاکی از آن است در صورتی که قهرمانی استقلال و همین طور بقای پیکان پیش از برگزاری هفته پایانی قطعی شود، ممکن است بازی استقلال در برابر پیکان با تغییر تاریخ در استادیوم آزادی برگزار شود تا آبی ها بتوانند در حضور تماشاگر جشن قهرمانی را برگزار کنند.

در حال حاضر فدراسیون فوتبال برنامه ریزی کرده است بازی های سه هفته پایانی لیگ برتر را با حضور تماشاگر برگزار کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مذاکره رسمی باشگاه استقلال با فدراسیون فوتبال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مذاکره رسمی باشگاه استقلال با فدراسیون فوتبال"، کلیک کنید.