مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم منصوب شد

مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم منصوب شد

معاون فناوری و نوآوری وزیرعلوم با صدور حکمی امین عبداله زاده را به سمت مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری منصوب کرد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری اسخاج، سجاد محمدعلی نژاد، معاون فناوری و نوآوری وزیرعلوم با صدور حکمی امین عبداله زاده را به سمت مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری منصوب کرد.

در حکم سجاد محمد علی نژاد، معاون فناوری وزارت علوم خطاب به امین عبداله زاده آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری منصوب می شوید. انتظار می رود با پیگیری ویژه جهت تحقق ماموریت های توسعه جریان اقتصاد دانش بنیان مدیریت و توسعه زیرساخت ها و حل نیازمندی های توسعه فناوری و نوآوری برنامه ریزی های زیر در اولویت دستور کار جنابعالی قرار گیرد.

پشتیبانی از امور مرتبط با واحد های نوآور، فناور و دانش بنیان و نهاد های زیست بوم نوآوری با ارزیابی یا بازنگری و تسهیل فرایند های مرتبط و پیگیری حل مشکلات واحد های فناور.

پشتیبانی از رشد توسعه نظام تامین مالی و افزایش مشارکت در فرایند های تولید و تجاری سازی محصولات مبتنی بر فناوری و نوآوری.

پشتیبانی از برنامه های ترویج و گسترش تفکر فناورانه و نوآورانه.

ترویج گفتمان نوآوری و فرهنگ حمایت از مالکیت فکری و پشتیبانی از ایجاد و استقرار نظام ارزش گذاری دارایی های فکری.

پشتیبانی از فرایند تجاری سازی و انتقال فناوری در مراکز علمی پژوهشی و فناوری.

تقویت همکاری های استراتژیک و افزایش سهم بخش خصوصی در سرمایه گذاری در زیست بوم فناوری و نوآوری و تشکیل اجتماع های مشترک میان شرکت های بزرگ خصوصی، پارک های علم و فناوری، واحد های فناور و دانشگاه ها.

امید است با توکل به خدای سبحان و پیروی از آموزه های اسلامی و مبانی علمی و با جلب همکاری صاحب نظران در حوزه فناوری و نوآوری ماموریت ها و وظایف محوله را بر پایه قوانین سیاست ها و برنامه های مصوب پیگیری و نقش شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری در کشور ایفا نمایید.

امین عبداله زاده دانش آموخته دکتری مهندسی مواد و عضو هییت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران است و پیش از این مسیولیت معاونت مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم را برعهده داشت.

معاون فناوری و نوآوری وزیرعلوم در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر علیرضا زراسوندی مدیرکل سابق دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری در زمان تصدی این مسولیت قدردانی کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم منصوب شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم منصوب شد"، کلیک کنید.