مدارس هرمزگان، جنوب کرمان، بوشهر و فارس تعطیل شدند

مدارس هرمزگان، جنوب کرمان، بوشهر و فارس تعطیل شدند

آفتاب نیوز :

مدیریت بحران استانداری فارس اعلام کرد: به دلیل هشدار هواشناسی، آموزش دانش آموزان مدارس شهرستان های اسخاج، لامرد، لارستان، گراش، اوز، جویم، خنج، فراشبند و قیرکارزین در روز سه شنبه، 28 فروردین به صورت غیرحضوری و در شبکه شاد انجام خواهد شد.

مدارس و دانشگاه های 4شهرستان جنوب استان بوشهر غیرحضوری است

ستاد مدیریت بحران استانداری بوشهر نیز اعلام کرد: به دلیل بارندگی و احتمال آبگرفتگی معابر، تمام مدارس و دانشگاه های شهرستان های کنگان، دیر، جم و عسلویه در روز سه شنبه 28 فروردین در نوبت صبح و عصر به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

فردا مدارس هرمزگان غیرحضوری برگزار می شود

سخنگوی استانداری هرمزگان هم اعلام کرد: باتوجه به اعلام هشدار سطح قرمز هواشناسی و احتمال بارندگی شدید و سیلابی شدن معابر در سراسر استان مدارس به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

مدارس شهرستان های جنوب کرمان تعطیل شد

با توجه به هشدار قرمز هواشناسی و پیش بینی سیل، کلاس درس برخی مدارس شهرستان های جنوب کرمان برای فردا(سه شنبه) و بعضی دیگر نیز طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه تعطیل اعلام شدند و آموزش ها به صورت غیرحضوری پیگیری می شود.

مدارس شهرستان های عنبرآباد، فاریاب، کهنوج، رودبار جنوب و جازموریان فردا سه شنبه از سوی فرمانداران تعطیل اعلام شدند که در صورت نیاز این تعطیلی تمدید می شود.

همچنین شهرستان های جیرفت، منوجان و قلعه گنج به دلیل اینکه پیش بینی بارندگی بیشتری در آنها شده در روزهای سه شنبه و چهارشنبه تعطیل اعلام شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدارس هرمزگان، جنوب کرمان، بوشهر و فارس تعطیل شدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدارس هرمزگان، جنوب کرمان، بوشهر و فارس تعطیل شدند"، کلیک کنید.