مجموعه کتاب های «با بابام» در نمایشگاه کتاب عرضه می شود/ ساخت فصل دوم سریال انیمیشن

مجموعه کتاب های «با بابام» در نمایشگاه کتاب عرضه می شود/ ساخت فصل دوم سریال انیمیشن

به گزارش خبرگزاری اسخاج، پس از استقبال مخاطبان از فصل اول سریال انیمیشن «با بابام»، به کارگردانی زینب سادات بدری که نوروز 1403 روی آنتن شبکه پویا رفت، مجموعه کتاب های «بابابام» به قلم امیررضا مافی توسط انتشارات مهرک آماده شده است و در نمایشگاه کتاب تهران 1403 رونمایی می شود.

بدین ترتیب 5 جلد از مجموعه کتاب های «بابابام» با عناوین «پرواز»، «شهربازی»، «زیارت»، «غذای رنگی» و «باغ بستنی» همزمان با روز دختر در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

قصه های این مجموعه کتاب برگرفته از فصل اول انیمیشن «با بابام» است که با تصویرسازی زینب سادات بدری منتشر شده و قرار است جلدهای بیشتری از این مجموعه نیز در دسترس خردسالان قرار بگیرد.

همچنین مرکز انیمیشن سوره ساخت فصل دوم این سریال انیمیشن را به تهیه کنندگی فاطمه سادات ابوترابی در 26 قسمت در دست تولید دارد تا در آینده ای نزدیک برای علاقه مندان عرضه کند.

توزیع همزمان سریال انیمیشن و کتاب های مرتبط آن در ایران اتفاقی جدید است و مرکز انیمیشن سوره و نشر مهرک با همراهی یکدیگر در حال رقم زدن چنین تجربه ای هستند.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مجموعه کتاب های «با بابام» در نمایشگاه کتاب عرضه می شود/ ساخت فصل دوم سریال انیمیشن" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مجموعه کتاب های «با بابام» در نمایشگاه کتاب عرضه می شود/ ساخت فصل دوم سریال انیمیشن"، کلیک کنید.