فیلم| طراحی خانه 28 متری برای خانواده 5 نفره

فیلم| طراحی خانه 28 متری برای خانواده 5 نفره

آفتاب نیوز :

زمانی که دنبال خانه برای خرید یا اجاره هستید فقط به متراژ و امکانات خانه فکر می کنید یا منطقه و دسترسی به آن هم برای شما مهم است؟ این بار قرار است خانه ای 28 متری را تماشا کنیم که پذیرای خانواده پنج نفری است و تمام امکانات ضروری برای زندگی آرام را در خود جای داده است.

شاید تصور کردن خانه ای 28 متری برای بسیاری از ما مشکل باشد، اما طراح داخلی این خانه با خلاقیتی که داشته هم از رنگ ها برای ایجاد محیطی شاد بهره گرفته است و هم مبلمان و تخت خواب را برای این فضای کوچک طراحی کرده است. طراحی خانه کوچک را در این فیلم ببینید.

در این خانه کوچک شما میز ناهارخوری ساده و کم جا، تخت خواب های دوطبقه برای تمام اعضا و کمد های کوچک، ولی پرجا را شاهد هستید. نکته مثبت این خانه این است که طراح سعی کرده نهایت استفاده را از فضای عمودی دیوار ها که اغلب بلااستفاده باقی می مانند، ببرد و فضایی مناسب برای نگه داشتن انواع وسایل اعضای خانواده ایجاد کند.

این خانه علی رغم فضای کوچکی که دارد در محلیه ای مناسب برای اعضای خانواده قرار دارد که دسترسی به مترو و وسایل حمل ونقل عمومی و دیگر امکانات شهری بسیار راحت است.

در واقع برای پدر و مادر این خانه، دسترسی به امکانات شهر نسبت به متراژ خانه در اولویت بالاتر بوده است که با یک بازسازی درست و اصولی جنبه منفی کوچک بودن خانه را هم تا حد زیادی کاهش داده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| طراحی خانه 28 متری برای خانواده 5 نفره" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| طراحی خانه 28 متری برای خانواده 5 نفره"، کلیک کنید.