فضای انتخاباتی استان تهران به طور دقیق رصد می شود – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

فضای انتخاباتی استان تهران به طور دقیق رصد می شود - خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اسخاج، محسن نایبی عصر چهارشنبه در جلسه ستاد امنیت انتخابات استانداری تهران، با اشاره به ثبت نام نامزدهای ریاست جمهوری که از صبح فردا، پنجشنبه 10 خردادماه آغاز می شود بر لزوم رصد فضای انتخاباتی جامعه در استان تهران تاکید کرد.

وی با تاکید بر اینکه اولویت دستگاه های امنیتی، حفظ آرامش مردم است، گفت: باید هر گونه اقدامی که منجر به ایجاد تنش در جامعه می شود تحت کنترل دستگاه های ذیربط قرار بگیرد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران عنوان کرد: دشمن از هر وسیله ای برای بر هم زدن اتحاد مردم و ایجاد تنش و القای حس ناامیدی در جامعه استفاده می کند، لذا ضروری است که ما تمام ظرفیت و توان خود را برای خنثی سازی نقشه ها و توطیه های دشمن به کار بگیریم.

نایبی اشراف کامل دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی به قانون انتخابات را ضروری دانست و افزود: به منظور جلوگیری از هرگونه اقدام خلاف قوانین و قواعد مندرج در قانون برگزاری انتخابات، از سوی نامزدها و ستادهای تبلیغاتی آنها، لازم است همه ما ضمن مرور قانون برگزاری انتخابات، نسبت به اجرای مفاد آن در حوزه خود تلاش کنیم.

معاون استاندار تهران بر لزوم حفظ وحدت عمومی جامعه نیز تاکید کرد.

بر اساس این گزارش در ادامه این جلسه سید کمال سادات، مشاور و مدیرکل امنیتی استاندار تهران با اشاره به تجربه برگزاری دو انتخابات مهم طی ماه های اخیر، گفت: با توجه به اشراف و اطلاعاتی که در این فاصله زمانی کم از برگزاری دو انتخابات به دست آورده ایم باید به صورت تخصصی تر موضوعات را پیگیری کنیم.

سادات توجه به فعالیت های ستادهای انتخاباتی و همچنین رصد دقیق فضای مجازی را از ضروری ترین اقدامات دستگاه های مسیول در این زمینه عنوان کرد.

گفتنی است، که طی این جلسه سایر اعضا نیز، دیدگاه های خود را در خصوص مسایل مربوط به امنیت انتخابات بیان کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فضای انتخاباتی استان تهران به طور دقیق رصد می شود – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فضای انتخاباتی استان تهران به طور دقیق رصد می شود – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.