عکس | ستاره استقلال راهی خدمت سربازی می شود؟

به گزارش خبرگزاری اسخاج؛ ابوالفضل جلالی که پرونده گذراندن خدمت سربازی او مدت هاست تبدیل به دغدغه خود این بازیکن و هواداران استقلال شده است، به نظر می رسد به زودی تعیین تکلیف خواهد شد.

طی ساعات گذشته، نامه ای در شبکه های اجتماعی منتشر شده که ادعا می شود برگ آماده به خدمت ابوالفضل جلالی است. مدافع استقلال که در این فصل یکی از بهترین بازیکنان تیمش بوده و موفق به ارسال 10 پاس گل شده است، طبق اطلاعات این نامه، باید در تاریخ اول مرداد به خدمت وظیفه سربازی اعزام شود.

عکس | ستاره استقلال راهی خدمت سربازی می شود؟

حضور ابوالفضل جلالی در ترکیب استقلال طی فصل جاری، نقطه قوتی برای این تیم بود. او با عملکرد درخشان خود، نقش مهمی در فاز دفاعی و هجومی این تیم ایفا و به تثبیت جایگاه استقلال در رده های بالای جدول کمک کرد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | ستاره استقلال راهی خدمت سربازی می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | ستاره استقلال راهی خدمت سربازی می شود؟"، کلیک کنید.