عامل درگیری خیابانی بندرانزلی، در تالش دستگیر شد

فرمانده انتظامی تالش از دستگیری عامل درگیری خیابانی شهرستان بندرانزلی در این شهرستان خبر داد و گفت: متهم 32 ساله و عامل اصلی این درگیری حین خروج از شهرستان تالش شناسایی و دستگیر و خودروی پژو پارس وی نیز توقیف شد.

عامل درگیری خیابانی بندرانزلی، در تالش دستگیر شد

آفتاب نیوز :

سرهنگ محمد رستمی امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه اقدامات و رفتارهای اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه می شود و با اشاره به نارضایتی مردم در این خصوص اظهار کرد: تحت هیچ شرایطی نباید اجازه داد این افراد نظم و امنیت جامعه و آسایش و آرامش مردم را برهم بزنند.

وی افزود: در پی وقوع یک فقره درگیری و برهم زدن نظم و امنیت عمومی توسط چند نفر در یکی از محلات شهرستان انزلی و متعاقب آن متواری شدن متهم اصلی این پرونده به سمت شهرستان تالش، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان تالش با بیان اینکه با اقدامات پلیسی متهم 32 ساله و عامل اصلی این درگیری حین خروج از این شهرستان شناسایی و دستگیر و خودروی پژو پارس وی نیز توقیف شد، گفت: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت و ایجاد احساس آرامش در بین مردم با افراد شرور به طور قاطع و قانونی برخورد می کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عامل درگیری خیابانی بندرانزلی، در تالش دستگیر شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عامل درگیری خیابانی بندرانزلی، در تالش دستگیر شد"، کلیک کنید.