عادت های عجیب رونالدو در زمین فوتبال

عادت های عجیب رونالدو در زمین فوتبال

به گزارش خبرگزاری اسخاج؛ مهاجم النصر از زمان انتقالش به عربستان هیچ نشانه ای از افول از خود نشان نداده است. او با 54 گل در 59 بازی برای باشگاه خود و تیم ملی کشورش، بیشترین گل را در بین تمام بازیکنان جهان به ثمر رسانده است.

به نقل از اسخاج رونالدو به عنوان یکی از باپشتکارترین ورزشکاران تاریخ شناخته می شود. او همیشه ساعت ها تمرین اضافی انجام می دهد و مدام به تمرین و پیشرفت فکر می کند.

یکی از عادت های “CR7” که ممکن است طرفداران در طول سال ها متوجه آن نشده باشند این است که چگونه او در هر بازی وارد زمین می شود. رونالدو به دلیل یک سنت دیرینه پرتغالی، همیشه ابتدا با پای راست خود وارد زمین می شود. به این دلیل که در فرهنگ پرتغالی ضرب المثل “entra com a direita” وجود دارد که وارد شدن با پای راست را توصیه می کند.

برنده 5 توپ طلا همچنین عادات قابل توجه دیگری دارد که به عملکرد بدنی او ارتباطی ندارد. به عنوان مثال، بسیاری از هواداران متوجه شده اند که رونالدو همیشه در عکس های تیمی قبل از بازی روی انگشتان پای خود قرار می گیرد تا بلندتر به نظر برسد.

او همچنین برای مبارزه با عفونت احتمالی، ناخن های پای خود را سیاه می کند.

نحوه ایستادن این بازیکن 39 ساله در ضربات آزاد نیز چیزی منحصر به فرد در بازی اوست و او همیشه قبل از ضربات ایستگاهی این کار را انجام می دهد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عادت های عجیب رونالدو در زمین فوتبال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عادت های عجیب رونالدو در زمین فوتبال"، کلیک کنید.