ظرفیت علمی و پژوهشی استادان سیستان و بلوچستان باید بالفعل شود

نرماشیری:

ظرفیت علمی و پژوهشی استادان سیستان و بلوچستان باید بالفعل شود

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: باید با استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی استادان این استان به سمت بالفعل کردن ظرفیت های این استان گام برداشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری اسخاج، کامبیز نرماشیری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در جلسه تجلیل از استادان و معلمان واحد زاهدان ضمن تبریک روز معلم با اشاره به منزلت و جایگاه معلم در عرصه توسعه و تعالی جامعه، گفت: معلم با داشتن شغل انبیا الهی نقش مهم و اساسی در حوزه تعلیم و تربیت بر عهده دارد و در جامعه انسانی، اساسی ترین کار، تعلیم و تربیت است.

وی با اشاره به پتانسیل های منابع انسانی و ظرفیت اساتید استان سیستان و بلوچستان، عنوان کرد: انسان سازی یکی از رسالت های بنیادین معلم است که در تعالیم اسلامی هیچ چیز با آن برابری نمی کند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان افزود: مدرسه و دانشگاه کارخانه انسان سازی است و استاد و معلم با آموزش و پرورش استعدادها، بستر این موضوع را فراهم می آوردند.

نرماشیری با بیان اینکه با استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی استادان استان سیستان و بلوچستان باید سمت بالفعل کردن ظرفیت های این استان گام برداشت، عنوان کرد: در این استان ظرفیت های بالقوه بسیاری برای اینکه به بالفعل تبدیل شود وجود دارد که دانشگاه می تواند با بهره مندی از اساتید متخصص و متعهد در این مهم، موفق عمل کند.

در بخش پایانی این مراسم از استادان منتخب، استاد مشاوران و اساتید فعال بسیجی تقدیر شد.

فرزاد جهان بین معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در مزار شهدای گمنام واحد زاهدان با این شهدای والامقام تجدیدمیثاق کرد.

در این مراسم خیرمقدم توسط فرزند شهید پودینه از دانش آموزان مدارس سمای دخترانه زاهدان انجام و سرود سلام فرمانده جدید توسط گروه سرود مدرسه دخترانه سما زاهدان اجرا شد.

از دیگر برنامه های انجام شده در سفر یک روزه معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به واحد زاهدان، دیدار و نشست های صمیمی با استادان همیار فرهنگ، دانشجویان کانون ها، نشریات، تشکل ها و اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان و دیدار و گفت وگو با معلمان مدارس سما و حضور در مراسم تجلیل از مقام شامخ معلم در مدارس سمای زاهدان و همچنین دیدار با خانواده مرحوم علیرضا سرگلزایی هییت علمی گروه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان و تسلیت و تقدیر از زحمات آن مرحوم بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ظرفیت علمی و پژوهشی استادان سیستان و بلوچستان باید بالفعل شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ظرفیت علمی و پژوهشی استادان سیستان و بلوچستان باید بالفعل شود"، کلیک کنید.