صعود ۳ تیم از یک گروه کسل‌کننده

صعود ۳ تیم از یک گروه کسل‌کننده

دور پایانی رقابت‌های گروه D یورو ۲۰۲۴ به کسل‌کننده‌ترین شکل ممکن و با دوتساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش اسخاج، انگلیس با دوجین ستاره نامدار مقابل سد دفاعی اسلوونی ناکام ماند و دو تیم در یک بازی کسل‌کننده به تساوی بدون گل دست پیدا کردند. در دیگر بازی هم صربستان که برای صعود نیاز داشت دانمارک را شکست دهد مقابل این تیم به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا نکرد.

به این ترتیب انگلیس با ۵ امتیاز صدرنشین شد و دانمارک و اسلوونی هر ۲ با ۳ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند و صربستان با ۲ امتیاز حذف شد.

دانمارک و اسلوونی در تمام آیتم‌ها با هم برابر بودند و حتی در تعداد کارت‌های زرد هم با هم تفاوتی نداشتند و سرانجام تعیین تیم دوم و سوم با نگاه به عملکردشان در دور مقدماتی یورو ۲۰۲۴ رقم خورد و دانمارک به دلیل جایگاه بهتر در رتبه دوم قرار گرفت و حریف آلمان در یک‌هشتم نهایی شد و اسلوونی به عنوان تیم سوم صعود کرد.

با نتایج امشب کرواسی کورسوی امیدش برای صعود به عنوان تیم سوم از بین رفت و شاگردان دالیچ از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود ۳ تیم از یک گروه کسل‌کننده" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود ۳ تیم از یک گروه کسل‌کننده"، کلیک کنید.