صدور کیفرخواست برای یک شرکت پیش فروش خودرو/ 797 میلیارد و 920 میلیون ریال از مردم کلاهبرداری شد

صدور کیفرخواست برای یک شرکت پیش فروش خودرو/ 797 میلیارد و 920 میلیون ریال از مردم کلاهبرداری شد

دادستان تهران از صدور کیفرخواست برای اعضای یک خانواده خبر داد که وعده پیش فروش خودرو و پرداخت سود، 797 میلیارد و 920 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بودند.

به گزارش اسخاج، علی صالحی در این باره گفت: با ختم تحقیقات قضایی، کیفرخواست متهمان پرونده کثیرالشاکی مربوط به یکی از شرکت های پیش فروش خودرو که بالغ بر 797 میلیارد و 920 میلیون ریال از مردم برای ثبت نام در حوزه پیش فروش خودرو کلاهبرداری کرده بودند، صادر شد.

صالحی ضمن تشریح جزییات بیشتری از پرونده اظهار داشت: متهمان پرونده دو نفر و اعضای یک خانواده (خواهر و برادر) هستند که بدون داشتن مجوز قانونی و در پوشش یک شرکت پیش فروش خودرو، با وعده تحویل خودرو یا پرداخت سود، اقدام به جذب مشتری و دریافت وجوه از افراد مختلف می کردند و با جلب اعتماد مشتریان و استفاده از مانورهای متقلبانه، مبالغ کلانی کلاهبرداری کرده اند.

دادستان تهران افزود: این پرونده 90 شاکی دارد و میزان تحصیل وجوه نامشروع توسط متهمان مبلغ 797 میلیارد و 920 میلیون ریال است.

صالحی تصریح کرد: در کیفرخواست صادره با توجه به احراز اتهام کلاهبرداری، برای متهمان پرونده بر اساس قوانین و مقررات موجود و از جمله ماده یک قانون تشدید مجازات ارتشا، اختلاس و کلاهبرداری، درخواست مجازات شده است.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صدور کیفرخواست برای یک شرکت پیش فروش خودرو/ 797 میلیارد و 920 میلیون ریال از مردم کلاهبرداری شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صدور کیفرخواست برای یک شرکت پیش فروش خودرو/ 797 میلیارد و 920 میلیون ریال از مردم کلاهبرداری شد"، کلیک کنید.