صدوراخطار توقف عملیات برای 10 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در تنگستان – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

صدوراخطار توقف عملیات برای 10 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در تنگستان - خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اسخاج، احمد مشایخی اظهار کرد: از جمله چالش های حوزه کشاورزی تغییر کاربری های بی رویه که گاهی به دلیل عدم آگاهی کشاورزان و مالکان اراضی کشاورزی از اثرات زیانبار و نقش آن در تهدید امنیت غذایی اتفاق می افتد و در بسیاری موارد توسط افراد سودجو که به دنبال سود و منفعت می باشند، این تغییر کاربری ها موجب خرد و تفکیک اراضی کشاورزی می شود.

مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی استان بوشهر افزود: زیر بنای تولید داخلی از ناحیه خردی و پراکندگی اراضی کشاورزی دچار تهدیدات جدی می شود.

مشایخی افزود: تغییر کاربری اراضی کشاورزی را می توان بعد از کم آبی به عنوان یکی از مشکلات اساسی دانست که باید در حفاظت از آن برنامه ریزی های جامع و کاملی داشت.

وی با اشاره به اهمیت استمرار پایش و رصد اراضی کشاورزی اظهار داشت: واحد گشت شهرستان تنگستان در جهت حفاظت از اراضی 10 مورد ساخت و ساز غیر مجاز شناسایی و اخطار توقف عملیات صادر کرده است که برای طی مراحل قانونی پرونده به واحد حقوقی ارجاع داده شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صدوراخطار توقف عملیات برای 10 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در تنگستان – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صدوراخطار توقف عملیات برای 10 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در تنگستان – خبرگزاری اسخاج | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.