ستاره جوان ایران در یک قدمی NBA/ افتخار بزرگ برای صارم جعفری

ستاره جوان بسکتبال ایران موفق شد پیک یک مراسم درفت NBA جی لیگ را به خود اختصاص دهد.

به گزارش اسخاج، صارم جعفری ستاره جوان و ۱۹ ساله بسکتبال ایران، به عنوان نخستین بسکتبالیست ایرانی در تاریخ، پیک یک (انتخاب اول) مراسم درفت NBA جی لیگ را به خود اختصاص داد و تاریخ سازی کرد.

جعفری سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی جوانان ایران، تیم فولاد هرمزگان در لیگ برتر و همچنین حضور در نخستین دوره مسابقه آل‌استار لیگ ایران را دارد.

حضور بازیکنان در NBA جی لیگ، شانس آن‌ها برای حضور در لیگ اصلی NBA را افزایش می‌دهد، چرا که اغلب درفت‌ها (جذب بازیکنان جوان و مستعد) به لیگ اصلی، از طریق جی لیگ صورت می‌گیرد.

ستاره جوان ایران در یک قدمی NBA/ افتخار بزرگ برای صارم جعفری

البته باید در نظر داشت که قرار گرفتن در پیک‌های مختلف مراسم درفت جی لیگ، به منظور حضور قطعی بازیکنان در ترکیب اصلی تیم‌های حاضر در جی لیگ نیست.

البته ستاره جوان و مستعد تیم ملی ایران با توجه به قرار گرفتن در پیک یک مراسم درفت NBA جی لیگ برای فصل ۲۰۲۴ – ۲۰۲۵، شانس زیادی دارد که پیراهن تیم تگزاس لجندز را به عنوان یکی از بازیکنان اصلی این تیم به تن کند.

پایان خبر اسخاج

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاره جوان ایران در یک قدمی NBA/ افتخار بزرگ برای صارم جعفری" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاره جوان ایران در یک قدمی NBA/ افتخار بزرگ برای صارم جعفری"، کلیک کنید.