ریال هم در فوتبال ایران نمی تواند قهرمان شود!

ریال هم در فوتبال ایران نمی تواند قهرمان شود!

آفتاب نیوز :

مهدی پاشازاده کاپیتان سابق استقلال در رابطه با احضار6 مربی و بازیکن این تیم به کمیته انضباطی می گوید: به نظر من به جای استقلالی ها باید کمیته انضباطی، علی خسروی عضو کمیته داوران را احضار کرده و از او توضیح بخواهد که چرا شب قبل از حساس ترین بازی هفته استقلال مقابل نساجی مازندران، علیه استقلال و هوادارانش استوری گذاشته تا داوری را تحت تاثیرقرار دهد؟

او ادامه می دهد: چگونه عضو کمیته داوران به خودش جرات می دهد چنین توهینی کند و به هواداران استقلال تهمت بزند؟ هوادار استقلال هرگز کسی را تهدید نکرده و به فرض محال که یکی پیدا شده، خودش را جای هوادار جا زده و تهدید هم کرده باشد. آقای خسروی باید به پلیس مراجعه کند نه اینکه داوری را روی تیم استقلال بریزید؟! این کار تمیزی نبود و باید با علی خسروی برخورد شود! تعجب می کنم چرا برخوردی با این فرد صورت نمی گیرد؟ آیا برخی آدم ها در این فوتبال مصونیت دارند؟

مدافع پیشین استقلال ضمن انتقاد از قضاوت بیژن حیدری در بازی با نساجی مازندران یادآور می شود: من در ایران و آلمان و اروپا فوتبال بازی کرده و می دانم وقتی یک داور بخواهد بد سوت بزند می تواند هر تیمی را به هم بریزد! قضاوت و داوری این نیست که در یک برنامه تلویزیونی فقط صحنه های مشکوک به پنالتی، آفساید یا محوطه هجده قدم پخش شود وفوتبالی ها می دانند من چه می گویم. یک داور می تواند با سوت های اضافی وسط زمین یا توقف بی جا دادن به بازی، یک تیم را اذیت کند یا جلوی حمله کردن آن ها را بگیرد. بیژن حیدری داور بی تجربه ای نیست، اما به نظر می رسید از همان اول تحت تاثیر یکسری مسایل و شاید هم استوری عضو کمیته داوران که مدعی شده تنها مانده، سوت می زند. صحنه های 80 به 20 را هم به سود نساجی و علیه استقلال سوت می زد.

او همچنین ادامه می دهد: بازیکن حریف روی سر و کمر صالح حردانی خراب می شود و داور، خطا به ضرر استقلال اعلام می کند یا اینکه کرنر های استقلال ادامه دار می شود و داور می دود، می رود و نقطه کرنر و اینکه توپ درست توسط ابوالفضل جلالی کاشته شده را چک می کند! استقلال سراپاحمله ور شده و ناگهان بیژن حیدری بازی را نگه داشته و در آن سکته می اندازد و به سمت نیمکت استقلال می دود تا به محمد نوازی کارت بدهد! من فوتبالی متوجه می شوم این سبک داوری، تیم استقلال را اذیت می کند ضمن آن که صد درصد تاکید می کنم خطای بازیکنان نساجی روی آرش رضاوند صد درصد پنالتی بود و داور نگرفت. اگر آن صحنه پنالتی نبوده باشد من هیچی از فوتبال نمی فهمم!

مهدی پاشازاده در خصوص مصاحبه و اعتراض استقلالی ها به نحوه قضاوت بازی تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان نیز می گوید: لطفا شما مصاحبه سرمربی، مربی و سرپرست تیم استقلال خوزستان را بخوانید تا ببینید استقلالی ها حق داشتند مصاحبه کنند یا نه؟ صحنه ای که داور خطای پنالتی روی وحید امیری را اعلام کرد ابدا پنالتی نبود! متاسفانه کارشناسی داوری هم در ید اختیار افرادی است که یا رفیق بازی می کنند یا اینکه تحت تاثیرتلفن های آدم های معلوم الحال قرار می گیرند تا از اشتباهات فجیع داوری دفاع و روی آن سرپوش بگذارند. با این وضعیت می توان گفت که حتی اگر ریال مادرید با آنجلوتی هم به فوتبال ایران بیاید، نمی تواند قهرمان شود!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ریال هم در فوتبال ایران نمی تواند قهرمان شود!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ریال هم در فوتبال ایران نمی تواند قهرمان شود!"، کلیک کنید.