رونمایی از سامانه پنجره واحد خدمات نشر جهاددانشگاهی

رونمایی از سامانه پنجره واحد خدمات نشر جهاددانشگاهی

همزمان با ششمین روز از برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، رییس جهاددانشگاهی «سامانه پنجره واحد خدمات نشر جهاددانشگاهی» را با هدف یکپارچه سازی سیستم چاپ و نشر این نهاد و نظارت بر تولید و چاپ کتاب در تمام شعب انتشارات جهاددانشگاهی رونمایی کرد.

به گزارش اسخاج به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، حسن مسلمی نایینی، رییس جهاددانشگاهی و هیات همراه امروز دوشنبه (24 اردیبهشت ماه) با حضور در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

او در جریان این بازدید از دو غرفه سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاددانشگاهی در بخش های ناشران دانشگاهی و عمومی این نمایشگاه نیز بازدید کرد و در جریان آخرین کتاب های منتشر شده توسط این سازمان قرار گرفت. 

رییس جهاددانشگاهی در بازدید از غرفه سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاددانشگاهی، سامانه پنجره واحد خدمات نشر این نهاد را رونمایی کرد که هدف از راه اندازی آن یکپارچه سازی سیستم چاپ و نشر جهاددانشگاهی و نظارت بر تولید و چاپ کتاب در تمامی شعب انتشارات این نهاد است.

درباره پنجره واحد خدمات نشر جهاد دانشگاهی 

با راه اندازی این سامانه از این به بعد تمامی شعبات انتشارات جهاددانشگاهی خدمات نشر خود را از طریق این پنجره واحد به متقاضیان ارایه می کنند و هر فردی که می خواهد کتاب خود را در جهاددانشگاهی چاپ کند باید به این سایت مراجعه کرده و اطلاعات شخصی و کتاب خود را و همچنین نام واحدی که می خواهد کتاب در آن چاپ شود را انتخاب کند. پس از آن فرد باید فایل کتاب را در این سامانه بارگذاری کرده و برای سازمان مطالعه و نشر ارسال کند تا پس از ارزیابی اولیه توسط این سازمان، آن را به واحد ارجاع دهد.  

عرضه بیش از 1000 عنوان کتاب در نمایشگاه

همچنین  حامد علی اکبرزاده رییس سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاددانشگاهی به ارایه توضیحاتی در خصوص برنامه های حضور این سازمان در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پرداخت و عنوان کرد: امسال بیش از 1000 عنوان کتاب را در دو غرفه و در بخش های ناشران عمومی و دانشگاهی عرضه کردیم. در بخش ناشران عمومی کتاب هایی که مربوط به حوزه عمومی و فرهنگی و کتابهایی که رنگ و بوی عمومی دارد، ارایه شده و کتاب های مربوط به حوزه دانشگاهی را در غرفه مان در بخش ناشران دانشگاهی عرضه کرده ایم.

او افزود: این هزار عنوان کتاب از مجموعه واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی در سراسر کشور عرضه شده است. در کنار این موضوع، با توجه به اینکه نمایشگاه به دو صورت حضوری و مجازی برگزار شده است، در بخش فروش مجازی نمایشگاه نیز سازمان ترویح مطالعه و نشر جهاددانشگاهی و شعب آن در سراسر کشور حضور دارند.

رییس سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاددانشگاهی در خصوص برنامه های جانبی این سازمان در نمایشگاه، گفت: هفت برنامه فرهنگی متنوع برای اجرا در این نمایشگاه در نظر گرفته شده که از اعم از رونمایی کتاب، برگزاری نشست های تخصصی در حوزه کتاب و مطالعه و نشر، مناظره دانشجویی در موضوع کتاب و تجلیل از نویسندگان دانشگاهی حوزه ادبیات پایداری است که تا امروز دو نشست تخصصی برگزار شده و دو کتاب رونمایی شد. همچنین مناظره دانشجویی نیز با همکاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی برگزار شده است. 

سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب از 19 اردیبهشت آغاز شده و تا 29 این ماه از ساعت 10 تا 20 در مصلای امام خمینی(ره) دایر است. غرفه های جهاددانشگاهی نیز در این نمایشگاه در سالن ناشران دانشگاهی، رواق غربی، سالن2، راهرویF غرفه 84 و سالن ناشران عمومی، شبستان، راهرو 17، غرفه 360 واقع شده اند.

پایان خبر اسخاج 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از سامانه پنجره واحد خدمات نشر جهاددانشگاهی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از سامانه پنجره واحد خدمات نشر جهاددانشگاهی"، کلیک کنید.